Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Siellä on vissii ollut av-mammat uhkailemassa tampereella hoitajia..

Vierailija
04.11.2009 |

Se on fiksua se, ruveta hoitajia uhkailemaan odottaessaan piikkiä....

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
04.11.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

mitä siellä tapahtuu? Kerro tarkemmin mistä tiiät? Eihän täältä kohta uskalla terveyskeskukseenkaa mennä jos mammat hyökkää päälle ku luulevat että niiden piikkejä ollaan hakemassa:)

Vierailija
2/5 |
04.11.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

oli että tänään tampereella ihmiset olivat alkaneet "piikkijonossa" hermostua ja olivat ihmiset sitten uhkailleet hoitajia. Oli vartijat pyydetty paikalle.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
04.11.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

mammoja löytyy hoitsuja uhkailemassa terveyskeskuksista. Itse nimittäin käyn hakemassa rokotukseni ennen kuin tällä paikkakunnalla yksikään terve lapsi, joten voin sitten vittuilla samalla tk käynnillä niille sieltä löytyville hysteerisille mammoille että nännäsnää, toiset jää eloon toiset ei.

Vierailija
4/5 |
04.11.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eikös rokotuspäivät ole ma ja to? Vai rokotetaanko esim. hoitsuja muinakin päivinä?



Jotkut vaan sekoaa pelosta :-(

Vierailija
5/5 |
04.11.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kumpa ihmiset rauhoittuisivat.



Luin täällä ohimennen lehdestä, että vanha mummo oli päättäväisesti kiilannut kaikkien ohi jonossa ja tuuminut että tarvitsee rokotteen ja heti. Miehensä omaishoitaja näes. No kukapa ei, jonossa varmasti yksinhuoltajia, raskaana olevia, äitejä, isiä..



Hätä saa ihmiset itsekkääksi.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kolme kolme