Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kuinka moni on nyt kotona vauvan/lasten kanssa, kun mies on "viettämässä Halloweenia"?

Vierailija
31.10.2009 |

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
01.11.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miehelläni kiihkeät Halloween-juhlinnat menossa ;) Potilaana sairaalassa, toipumassa leikkauksesta. Huonekaverillaan on iso arpi päässä, tämä vitsaili eilen, että hänelläpä on mahtava Halloween-asu ja lähti "pelottelemaan" sairaanhoitajia. Mekin olimme teemaan sopivasti pukeutuneita.

Vierailija
2/5 |
01.11.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muuten voi baariin kumpikin lähteä, kun huvittaa, mutta ei siihen mitään juhlapyhiä tekosyyksi tarvita...

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
31.10.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta en tiedä onko nyt varsinaisesti tätä päivää viettämässä. On katsomassa jalkkisottelua baarissa, kun minä sanoin etten jaksa sitä pirun vihreetä kenttää kattoa koko iltaa (eka matsi tuli jo kuuden aikoihin).

Vierailija
4/5 |
31.10.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

mies siis yksin kotona, sanoi että saattaa lähteä käväisemään jossakin.

Vierailija
5/5 |
31.10.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Alkoholia hän ei kuulemma jätä koskaan. Ja jos minä tulen hänen ja alkoholin väliin hän valitsee alkoholin.

Alkoholia hän tapailee perjantaisin tai lauantaisin. Muuten ihana mies. En anna hänen päihtyä kotona lasten nähden. Minusta kotona pitää olla selvinpäin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi yksi viisi