Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Nyt se BB-Minna on taas ulkomaailmassa vikittelemässä av-mammojen miehiä.

Vierailija
18.10.2009 |

Olisitte vaan äänestäneet Minnaa pysymään talossa, niin ukkonne ei pääsisi pettämään hänen kanssaan.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
18.10.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

jos miehesi on Minnan tyylisten naisten perään. Tuollainen seksikäs pipo päässä ympäri vuorokauden, jutut nuorekkaita kuin yläasteen oppilailla ja ulkonäkökin parasta a-luokkaa.

Vierailija
2/4 |
18.10.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Loppu av-mammojen miehiltä iltalomat tällä päivämäärällä tykkänään :D :D :D Pelkkää perheidylliä tästä lähtien ja varmasti töistäkin pitää ilmottauttua puolen tunnin välein. Minna tulee ja syö ne teidän miehet:D :D :D

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
18.10.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos mun mies päättää Minnan kans päätyä aikuistenleikkeihin niiiiiiiiiiiiin on hyvä vaan. Ei kai siin sit mitään, ei mies varmaan ole sit mulle tehty, onhan noita muitakin.... Kyl teil on joillakin sit huoli meistä naisista ja meidän miehistä, voi suuri kiitos!!!!

Vierailija
4/4 |
19.10.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos mies nyt päätyisi jonkun Minnan kanssa sänkyyn, niin sittenhän päätyisi ;) Oikeasti on sanottava, että Minna ei ole tasokkaimmasta päästä juttuineen.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yksi seitsemän