Antaisitko BB-Ninon hoitaa sinun lastasi?
Kommentit (8)
Mistä tiedät muidenkaan hoitotätien ja -setien seksitavoista? Et kai itsekään ole töissä täysin sama ihminen kuin vapaalla/kännissä?? Pedofiilin en antaisi hoitaa lastani.
Mistä tiedät muidenkaan hoitotätien ja -setien seksitavoista? Et kai itsekään ole töissä täysin sama ihminen kuin vapaalla/kännissä??
mutta useimmat eivät seksitapojaan (tai tapojen puutetta) lähe ihan telkkarissa kuuluttamaan isoon ääneen koko kansalle..
asennoitumiseni Ninoon heti alussa.
Koko yleisolemus, jutut ja tuollainen vonkaaminen joka jo alussa näytti tosi rasittavalta ovat totaalisia turn-offeja ihan joka asian suhteen, en haluaisi olla sellaisen ihmisen läheisyydessä, enkä haluaisi että ihminen joka ei ymmärrä "ei":n merkitystä ja eikä osaa lopettaa jotain asiaa ajoissa hoitaa lastani.
Nuo merkit olivat näkyvissä jo ekana päivänä. Oksettavaa että asioiden piti kärjistyä noin, mutta siis ilmankin tätä viimeisintä tapahtumaa pidin Ninoa vastenmielisenä.
En ole koskaan kännissä, ja pääosin olen kyllä sama ihminen sekä töissä että vapaalla. Kummallinen kysymys.
on telkkarissa esim.paljastanut arkaluontoisia asioita hoitolapsistaan ihan näiden nimillä
vaitiolovelvollisuus on oleellinen osa tuota ammattia.
Lisäksi seksuaalinen ahdistelu ei sekään vakuuta minua, että kyseinen ihminen olisi sovelias työskentelemään hoiva-ammatissa.
ja hän hoitaa lapsia valvotusti, eikä ne päiväkotien henkilökunta ole aina muutenkaan fiksuimmasta päästä, lasten vanhemmille kyllä esitetään, tiedän tämän.
Eikä Nino mikäään pedofili ole. Kyllä aika monellakin päiväkodin hoitajalla on suhdeongelmia.
kun väkisin tarttuu tv:ssä toisen kilpailijan sukukalleuksiin eikä lopeta vaikka tämä pyytää?