Mistä noi kysymykset vedetään Totuuden hetkessä?
Kommentit (3)
Se osallistujahan joutuu vastaan muistaakseni 100 kysymykseen etukäteen sen valheenpaljastimen kanssa joista sitten valitaan ne ohjelmassa esitettävät kysymykset.
Mies oli sitä mieltä että ne ohjelemaa tekevät henkilöt ottaisi ystäviltä, tuttavilta tms selvää kaikista mahdollisimman ikävistä tapahtumista koska sellaisiahan ne haluaa sinne ohjelmaan kysyä.
kyllä ne ohjelmaan pyrkivät ihmiset itse kertoo salaisuuksiaan. Katsoin kerran netistä sen Totuuden hetki-ohjelman hakulomakkeen. Siinä kysyttiin kaikenlaista, esim. onko tehnyt rikoksia, onko aiemmin pyrkinyt tv-ohjelmiin ym. ja piti kertoa kaikenlaista. piti myös antaa läheistensä yhteystietoja. eli ne ohjelman tekijät valitsee ohjelmaan ns. mielenkiintosia henkilöitä, joilta myös jotain paljastuksia löytyy.
Oletko käyttänyt huumausaineita kirkkomaalla joltain papilta?