Lue keskustelun säännöt.
minusta tuo bb-tuija yrittää vähän liikaa...
31.08.2009 |
herttainen ihminen, mutta tulee mieleen joku koulun nörtti ,joka änkeää pahistyttöjen kanssa röökipaikalle ollakseen cool ja kuuluakseen joukkoon... tarkoitan nyt tuota tyttöpussailua ja tissien esittelyä..
Kommentit (4)
Liikaa yritystä, jutut ihan nollasta. Voisin kuvitella, että itsetunto ei ihan kohallaan. Harmistunut, kun kukaan ei kiinnostu hänestä, joten koittaa muilla tavoin tulla esiin.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Ei yhtään kiinnosta se alapää ja sen vaivat, eikä tunnu kiinnostavan talon asukkaitakaan. Nolointa oli kun näytti ne tissinsä, siis oikeesti, ei niissä ole edes mitään katsomista, tunsin myötähäpeää!
Muilla on sutinaa poikien kanssa, tää Tuija yrittää esittää niin omituista koko ajan, ettei kukaan oikein saa kiinni sen jutuista ja siten ei kiinostu siitä.
Myötähäpeä on suuri, kun kimittää niitä juttujaan. Jonkun pitäisi sanoa sille, että ole oma itsesi äläkä yritä niin paljon, niin joku voisi oikeasti kiinnostua susta. Ja MIKSI sen pitää koko ajan huudella PANKAA JA SUUDELKAA !!!???? muille, häh ?