Tuli paha mieli
Olen lihonut n. 10kg, siitä jo hävetys jo ja meinaa masentaa. Juteltiin miehen kanssa seksistä ja kysyin etteikö mun alapää ole enää niin tiukka. Siis kun viime aikoina ei ole tullut yhdynssä vaan olen ottanu suihin ja sit tullut. Valitteli väsymystä ym. syitä luetteli. Sit lopuksi sano et on hän merkinny et olen löystyny. Voiko parissa löystyä niin paljon? Nyt ei enää huvita koko yhdyntä ollenkaan ku mietin vain mitä treenaus välineitä tässä pitää lähteä ostaan.. Ja tosi paha mieli. Tulleilla kiloilla ei kuulemma asian kans tekemistä, olin kuulemma liian hoikka ennen. nyyh
Kommentit (14)
jos siinä välissä synnyttää. Löysyys voi olla pysyvää eikä treenaus auta. JOillakin synnytys tiukentaa emätintä ja joillakin pysyy ennallaan.
Ilman synnytystä löystynyt emätin lienee harvinaista. Luultavasti paksumunaiset (yli 5 cm) miehet kokevat löystymisen jopa positiivisena asiana, koska ei laukea liian helposti. Eihän tämä puhtaasti miehen kannalta ole hyvä asia, mutta koska naisen nautinto on niin suuri osa miehenkin nautintoa, se on viime kädessä hyvä asia.
Eihän synnytys kenenkään alapäätä tiukenna mutta jos joudutaan ompelemaan, voi siinä paikat kiristyä vahingossa.
Kuinka ap:n alapään ulkonäkö on muuttunut?
Ovatko ulommat häpyhuulet paksuuntuneet peittäen sisähuulet?
Miten miehesi kommentoi vulvaasi nyt vs. aiemmin?
Nieletkö spermaa ja saako sitä ruiskia myös sieraimeen.
Mikko känsälä pahoitti mielensä kun mä sanoin että se on omituinen mies kun se pitää mieluummin vauvaa sylissä kun stripparia.
Vierailija kirjoitti:
Eihän synnytys kenenkään alapäätä tiukenna mutta jos joudutaan ompelemaan, voi siinä paikat kiristyä vahingossa.
Eihän ompeleminen tiukenna alapäätä kun ei se tiukkuus tule siitä reiän ympärystöstä vaan siellä sisältä! Haloo nyt taas, anatomia hukassa. Jos reiästä tulee liian tiukka, niin yhdynnät loppuvat kokonaan koska naiseen sattuu.
mikset laihduta itsehän lihotit itsesi niin ei kai vaikeaa ole laihtuakkaan sama homma käänteisessä järjestyksessä
Jos juokset lenkkiä kovalla alustalla, voi hakkaava liike löystyttää lantionpohjan lihaksia. Ihan oikeasti.
Naiset eivät koskaan saisi juosta jossain asfaltilla. Aina pehmeämpi alusta juoksulenkkiin! Ei tärähteyä!!!
Tietyissä jumppaliikkeissä auttaa "suhu s" hahmottamaan lihakset.
Nopea ulos puhallus samalla jännittää lantionpohjaa.
Kyllä minä niin mieleni pahoitin.
Ei kukaan läskejä kauaa jaksa katsoa, vaikka mitä sanoisi. Laihduta, tai opettele elämään seksittä.
no voi hyvänen aika. Kyllähän sitä ihminen muuttuu parisuhteen aikana koko ajan. Jos suhde on hyvällä pohjalla, rakkaus kestää ja jopa vahvistuu. Jos on vahvistuakseen. Myös miehesi muuttuu ja on kohta vanha käppänä.
Seksin hyvyys ei ole kiinni emättimen "löysyydestä" tai muutamasta ylimääräisestä kilosta. Jos on kuiva jakso syy on jossain muualla kuin näissä
vaan menet ja ostat niitä treenausvälineitä. Eihän se asia murehtimalla parane.