Mieheni sanoi Victoria Beckhamista:
Mieheni kommentoi järkyttyneenä Iltalehdestä lukemaansa. Hän on pitänyt Victoria Beckhamia "luonnollisen ja sopusuhtaisen" näköisenä naisena, eikä voinut uskoa, että on Victorialla on ollut silikonirinnat.
Voisitteko kysyä miehiltänne mielipidettä kyseisesen naisen ulkonäöstä, ennenkuin masennun täysin?
Kommentit (9)
Ja vielä lisäsi: luonnolliset naiset kunniaan, eikä tollaset anorektiset tikkujalat :D
kun on pienentäny daisarinsa, näyttää melkein normi-ihmiseltä, tai ei ihan normi-ihmiseltä"
suora lainaus lehteä lukevalta mieheltä
sanoi, että sitä kun panisi niin luut vain kilkkaisivat
"noo, aika muovinen"..... :D heh, joo, että näin. Ja minä en ole mikään norsu, vaan ihan normaalikroppainen nuorehko nainen :)
en todellakaan luullu etteikö olis silikoneja....
oli suora vastaus. mut oikeesti on varmaan joutunut miettimään asiaa. hän ihannoi laihuutta ja hänen mielestään olenkin ihan saman näköinen mut en kyllä yhtä laiha. (eikä niin iso tissitkään, lähelleekkään, tai no nyt samankokoiset ku hältä ylimääräiset poissa).
Taynna omaa erinomaisuuttaan, mutta ruma ja laiha. Samaan kategoriaan kuin Paris Hilton.
mun miehen mielestä: pääkallon näköinen
Miesten silmä tottuu näkemään isotissiset nälkäkurjet "normaaleina" ja tässä on sitten tulos...miettikää mammat vielä kerran että haluatteko tukea tuollaista? Jospa ette sittenkään ottaisi niitä miehenne kustantamia feikkitissejä.