Aasialainen vaimo
Onko kellään kokemusta, onko niin hyviä kuin luvataan? Pitäis vissiin olla sellaisia, ettei päänsärky vaivaa?
Kommentit (23)
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Eiköhän se ole niin että suomimiehen on pitänyt kompensoida huonommuuttaan (sai vain ostamalla vaimon) kehittämällä myytti aasialaisnaisen hyvistä petiominaisuuksista.
Onhan se kiva ajella uudemmalla autolla vaikka itse on vanha. Ei tulisi enää mieleenkään ottaa samanikäistä.
M53 / N28Teillä on sen verran ikäeroa, että ei mene montaa vuotta kun sinut vaihdetaan nuorempaan.
Sitä odotellessa samalla tuo nainen vanhenee. Jos menee 10-vuotta, niin on se aikakin vaihtaa nuorempaan taas.
Sehän on kiva, et on kokonaisen maanosan verran yhdenlaisia naisia. Yli 2 miljardia. Ei tartte valita, kunhan ottaa vaan jonkun.
Olen käynyt aasialaista vaimoa tyydyttämässä, kun sen mies runkkailee viressä, oikein mukava pari ja nainen aivan ihana, eikä maksa mitään.