Minkälaiset rinnat ovat naisella kauniit?
Rintani ovat isot ja riippuvat, mutta mies himoitsee niitä. Olen aina nelinkontin, kun nussimme, kun mies haluaa samalla puserrella rintojani.
Kommentit (81)
Vierailija kirjoitti:
Tämmöiset: https://i0.wp.com/p8.drtst.com/media/photos/1658378.jpg
Kauniit kasvot. Baltiasta?
Keskikokoiset terhakkaat, kiinteät ja pystyt.
Oikein todella hyvin suuret ja riippuvaiset rinnat kainolla ja kiltillä kirjastonhoitajattarella olisi haaveunieni vaatimaton toive. Tai sitten erittäin hyvin pienet rinnat superälykkäällä nörttineidolla olisi toinen unelmieni täyttymys!
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Mieluiten suuret ja varsinkin luonnolliset.
Ai roikkuvat, vetelät taloushinkit. Yöks.
Perhekoko.
Kiinteät. Oman vaimon rinnat olleet kokoa B, C ja D avioliiton aikana ja raskauksien aikana. Saanut nauttia eri kokoisista. Tiesin, että kannattaa painaa muistiin talteen, miltä tuntuu pidellä tiukkoja D kokoisia tissejä(maidosta painavat) takaapäin pannessa. Yhä ne ovat kiinteät edelleen 18v jälkeen, kiitos hyvät geenit ja urheiluliivien käytön. Ei tarvi haaveilla mistään muusta. Toivon rakkauden ja liiton kestävän vaikka loppuelämän.
Roikkuvat rinnat ei kyllä sytytä tai värähdä itselle, lienee makuasia. Eikä ole tärkein asia naisessa rinnat , mutta niistä kysyttiin nyt.
Vain kiinteät. Koolla ei ole mitään merkitystä. Löysät roikkuvat ja ovat rumat.
Välillä pienet ja välillä isot. Ihan niin kuin välillä kiinnostaa blondit, sitten punapäät, sitten ruskeat jne. jne. Mielialojen mukaan mennään.
Minusta kaikkein kuumimmat vaan ovat pienet terävät ketunnokat. Niissä on jotain tyttömäistä.
Ihan minkäkokoiset vaan.
Naisellani on 85D mutta salaa haaveilen että saisin vielä joskus rakastella naisen kanssa jolla olisi jotain 75A/75B rinnat...
Haaveilen myös siitä että voisin rakastella pitkään ja hartaasti hoikan/sporttisen naisen kanssa, niin kauan että nainen kerjäisi lopettamaan nautinnon.. Orgasmeja useita hänelle, näin saa nykyinen naisenikin. Läheisyyttä ja hellyyttä todella paljon.
Ei rintojen koolla ole väliä. Terhakat rinnat on kauniit, oli ne sitten lähes pelkät nännit tai sitten kokoa c
Sellaiset jotka ovat vartalon etupuolella
A tai B cup flat, eteenkin kypsäs ikäeisellä naisella
Kauniit isot rinnat ovat huomattavan paljon kauniimmat kuin kauniit keskikokoiset tai kauniit pienet rinnat. Näin sen vertailun suoritan. Ei siis niin, että normaalit (mikä se on edes?) rinnat kokoa x vs kauniit rinnat kokoa y.
Sweatermeat- näkymät uhkeilla naisilla miellyttävät. Samoin kesäisin tiukat t-paidat. Kaula-aukkoja soisi näkevänsä hieman enemmän
Toivottavasti tänä kesänä hellettä riittää ja isorintaisia naisia kohtaisi usein.
Kaikki rinnat on kauniita. Joka ikisellä naisella on hänelle parhaat tisut 🥰
Vierailija kirjoitti:
Ei rintojen koolla ole väliä. Terhakat rinnat on kauniit, oli ne sitten lähes pelkät nännit tai sitten kokoa c
Eli miesten pelkät nännitkinin käy kauniista.
Eilen näin kauppakeskuksessa noin nelikymppisen hyväkuntoisen naisen. Oli reidet ja takamus kuosissa, eli lihasta ja pyöreyttä. Myös rinnat olivat isot/isohkot ja sopivat vartaloon hyvin. Symmetriaksi voisi sanoa. Vaatteet olivat tiukahkot mutta ei mitään trikoita ja treenikamoja. Tuo hetki pelasti päivän. Todellista naiskauneutta. Isot rinnat on jees.
Ai roikkuvat, vetelät taloushinkit. Yöks.