Voi Eini
Hieno on kroppa mutta miksi vajota noin alas, tuossa iässä vielä? Eikö ääni ja musa riittänytkään?
Ja lähde on Seiska
Kommentit (65)
Ei einillä ole ikinä ollut kovin kummoinen ääni! Pitää esitellä itteensä että pysyis suosiossa. Vanha mummo, noloa…
Liian paljon silmämeikkiä. Tekee raskaaan näköiseksi. Hyvä kroppa on.
Moni pohjoisesta tuleva artisti on luonut kestävän uran, varmaan iso merkitys on jalat maassa-asenne, terve suhtautuminen julkiseen ammattiin. Einin lisäksi tulevat mieleen esim. Virpi Kätkä, Tarja Ylitalo, Suvi Teräsniska, Susanna Heikki. Kaikki erityyppisiä laulajia, kohua aiheutti ainoastaan Kätkä ollessaan aikoinaan Tauskin kumppani. Kaikki nuo naiset huomaavat kertoa pohjoisista juuristaan, jotka loivat mahdollisuuden hyvälle elämälle.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Einillä on kilometrisääret joita kelpaa esitellä.
Katsokaapa tubesta videota, jolla ns. laulaa Costellon kanssa Kersantti Karoliinaa: Haisevan nolo näky vaippahousuissaan. Kaukaa jo näkee, että niitä veltot lihaksensa luusanneita tätireisiä ei pitäisi näytellä. Todella yököttävän näköistä. Miten se housukin on niin alhaalla kuin tosiaan olisi vaipat pöksyssä ja korni asento jalat harallaan vielä lisää vaikutelmaa. Noloa!
Muistakaa naiset, te ootte karseita, haisevia, noloja ämmiä kun vaan vanhenette ja elätte täysillä omaa elämäänne. Miten te kehtaatte ikääntyä 60v. Ja siitä yli? Ja elää vielä täysillä eteenpäin? OMG, miten te kehtaatte elää just niinku teitä huvittaa, LOL. Te ette taida tajuu, että se teidän vaippa ikä on nolo. Tiiättekste et BotOxii? Instagram ja photoshop???? Vihreet arvot ja halpis pikamuoti? Kauneusleikkaukset jne.??? Ne niiqu ois niiqu just ny the thing, go with the Flow vanhus.
Eini on kuuma.
M48