Missä asennosa yhdyntä tuntuu sinusta parhaalta? Mikä on miehesi lempiasento?
Kommentit (28)
Sylikkäin, hellää herkkää halausta suukottelua, kiireettömästi pitkään nauttien läheisyydestä.
M
1. Takaapäin kasvot tyynyssä ja perse pystyssä
2. Takaapäin minä kontillani, mies polvillaan
3. Selälläni jalat miehen olkapäillä
Myös päällä tykkään olla etenkin kyykyssä
N
Vierailija kirjoitti:
1. Takaapäin kasvot tyynyssä ja perse pystyssä
2. Takaapäin minä kontillani, mies polvillaan
3. Selälläni jalat miehen olkapäillä
Myös päällä tykkään olla etenkin kyykyssä
N
Nyt on hyvät! tykkäätkö myös kyykistyä miehen kasvoille ja nuolettaa molemmat reikäsi? M36
1. Mies kyljellään ja minä vähän niinku poikittain selälläni, onko se sitten meritähti nimeltään. Molempien lempiasento ja kutsutaan sitä myös lempiasennoksi.
2. Selälläni jalat miehen olkapäillä, mies polviseisonnassa ja voi myös pitää jalkojani käsissään, ei siis lähetyssaarnaajamaisittain päällä (siinä alkaa ahdistaa)
3. Minä päällä ja mies hieroo ja pusuttelee rintojani.
Miehellä varmaan 3. olisi 2. ja kolmantena olisi takaapäin.
Olen itse mies ja tykkään kaikista asennoissa joissa pääsen hyvin hellimään vaimon rintoja. Vaimo tykkää eniten olla päälläni.
kestosuosikki: laitan ensin jalkani niskan taa, sitten nousen käsiení varaan ja alan heilutella alavartaloani eteen ja taakse. Naiseni on kontollaan leveässä haara-asennossa ja sovittaa tussunsa sopivalle korkeudelle. Tulee voimaharjoitteita tehtyä samalla, urheilija kun olen.
Kamasuran asento iltapäivän iloksi on paras. Ensin lähes orkun partaalle, sitten penis sisälle ja hiukan tahti hitaammaksi. Aivan mahtavaa, orkkua voi pitkittää vähän levittämällä jalkoja ja jos oikein huippua haluaa mies hieroo klittaa tai minivibralla leikittelyä, naisella vibra ja välillä kevyt kosketus palleihin ja sitten vibra miehelle ja kittan kevyttä kutittelua. Tätä haluaa aina vaan lisää.
Takaapäin pyllyyn