Kuinka moni polttaa tupakkaa pytyllä istuessaan?
Itse polttelen toimitusta tehdessä. Karistan kissanhiekkaan. Mies21
Kommentit (11)
Paskalla istuva tupakoiva nainen on sen sijaan erittäin kiihottava ajatus.
Huoneisto haisee ihan vitun pahalta jos siellä polttaa.
Paremmalle se tupakka haisee kun paska. Paskanhajuun ei taas toisaalta kuole, mutta minulle se aikaan yökkimistä ja oksennusrefleksin.
En polta kylpyhuoneessa tai vessassa, koska ilmastoinnin hormeista lähtee naapureihin savu enemmän kuin muualla poltellessa.
Eli sillä tavalla nyt ota huomioon naapuruston. Tästä sisällä polttelusta vähän kantautuu kuitenkin vienoja aromeita rappuun, että en halua pahentaa tilannetta tällaisella provosoinnilla.
White trash is strong with this one.
Äiti teki noin ja pesi hampaatkin samalla.
Eihän ylipäätään sisätiloissa polta enää kukaan muu kuin jotkut syrjäytyneet alkkikset. Valitettavasti meidänkin talossa asuu yksi tällainen.
Sen lisäksi, että tuhoat oman terveytesi, niin pitää kissakin tapattaa ja hajustaa huoneisto vuosisadaksi. Kiitos tästä.