Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Musta tuntuu että oon jumissa seksuaalisuuteni kanssa

Vierailija
05.02.2015 |

En ole parisuhteessa tällä hetkellä ja käyn baarissa noin kerran kuussa. Joskus tapaan jonkun mielenkiintoisen tyypin, mutta juttu jää siihen, etten pysty harrastamaan seksiä. Haluaisin niin paljon, olen todella yksinäinen ja kaipaisin vain miehen läheisyyttä, mutta en vaan pysty. Tuntuu että oon halpa ja ällöttävä. En tiedä mitä mun pitäisi tehdä. Pelkään etten löydä enää miestä parisuhteeseen (oon eronnut alle vuosi sitten ja yhden lapsen yksinhuoltaja), enkä halua elää ilman seksiä. Kadehdin naisia jotka pystyy ilman ympäristön paineita vaan harrastamaan seksiä kenen kanssa huvittaa, vaikka vaan kerran jos huvittaa. Mä ajattelen että saan huonon maineen eikä kukaan mies enää halua mua parisuhteeseen. Mahdollisuudet on yksinhuoltajana muutenkin olemattomat vaikka oon nuori ja suht kauniskin. Neuvoja? Kokemuksia?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
05.02.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Up

Vierailija
2/4 |
05.02.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Seurustele ensin vähän sikaa

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
05.02.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

EI kai se sitten auta kun etsiä mies, joka suostuu aloittamaan seurustelun ennen seksiä. Kyllä niitäkin on, vaikka pääsääntöisesti miehet pariutuvat toisella kierroksella seksistä alkaen.

Vierailija
4/4 |
05.02.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="05.02.2015 klo 17:36"]

Seurustele ensin vähän sikaa

[/quote] Sikaa? :-D

Totta puhut kutenkin vaikka et varmaan tarkoittanut ihan sitä mitä tekstiin jäi.. Eli ap:lle neuvoksi normaali ratkaisu, älä edes ajattele, että sinun pitäisi heti olla sääret levällään. Juttele, tutustu, tapaa erilaisissa paikoissa ja seurustele, sitten vasta päätät lähdetkö seksiin. Vaikka olisit kuinka aikuinen, ei yksikään fiksu mies odota sinun edes olevan heti valmis, sellaisia miehiä varten on kyllä tyrkkyjä naikkosiakin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kolme kuusi