Ex tyttö/poikaystäviä Fb kavereina?
Onko teillä ex tyttö/poikaystäviä fb kavereina? Mulla on 5 exää fb kavereina, siis ex tyttöystävää. Onko tämä sopivaa?
Kommentit (11)
Ex-avomies löytyy, ja yks tapailukaveri josta sittemmin tuli pelkkä kaveri kun aloin seukata toisen kanssa, jätettiin seksi pois :) mitä epätavallista siinä nyt on?
Onhan noita, pidempiaikaisia poikaystäviä, jotain tapailujuttuja ja panoja sun muuta. Osan kanssa ollaan kavereita vielä.
Kaikki miespuoliset fb-kaverini ovat jonkinlaisia ex-virityksiä, lukuun ottamatta yhtä homoa ja yhtä joka on sukua.
Yksi ex löytyy mutta seurustelusta aikaa jotain 6v :D toinen ex ei ole koska erottiin niin riitaisesti ettei olla puheväleissä, muuten varmaan olisi. Olen myös kaveri miehen exän kanssa (ja hän luonnollisesti myös miehen kanssa).
Mulla on noin 90 exää fb kavereina. Minulla on iso värkki
[quote author="Vierailija" time="05.01.2015 klo 00:59"]
Mulla on noin 90 exää fb kavereina. Minulla on iso värkki
[/quote] Miten, kaikkiko ne kerralla siellä värkissä on siis olleet?
[quote author="Vierailija" time="05.01.2015 klo 00:47"]
Kaikki miespuoliset fb-kaverini ovat jonkinlaisia ex-virityksiä, lukuun ottamatta yhtä homoa ja yhtä joka on sukua.
[/quote]
Ja ihan arvailla sitten voitte montako kaveria minulla on :D
Nämä hoidot ovat ainoita ihmisiä jotka ovat pyytäneet minua kaveriksi. Varmaankin ajoittain kokeillakseen kepillä jäätä josko heruisi.
Ei minua ole naisetkaan pyydelleet, yhtä sukulaisnaista lukuun ottamatta.
Ei. Exät olen poistanut listalta. Minun asiani eivät kuulu enää entisille.
Milla on tosi monta exää fb-kavereina. He ovat kyllä jostain kaukaa nuoruudesta. Ex-mies ei ole.
On siellä pari exää. Ja ex-puolisokin on, mutta häneltä piilotin kaiken näkyvyden eron jälkeen, eikä ole tullut palautetuksi.
Mulla on ex-mies.