Kylläpä nuo presidentintekijät kiroaa paljon
Kiinnitittekö huomiota? Kiroiletteko itse töissä yhtä paljon?
Vapaalla kiroilen, töissä jokunen hitto saattaa päästä mutta ei tuollaista saatanaperkelettä mitä tuossa dokkarissa.
Kommentit (9)
Siis täh? Katsoin tuon juuri, ja siinä kiroiltiin vähemmän kuin keskimääräisessä suomalaisessa elokuvassa. Ihmettelen, että ne tuosta viitsi edes Temoselle nipottaa. No, aika kujallahan ne olivat koko ajan muutenkin. Eipä yllätä, että persoonaton Haukio luikki kuvioista pois jo alkumetreillä. Liian brutaalia menoa mimosalle.
Yrittävät todistella, ettei he ole pelkkiä kotiuskontoisänmaa-vässyköitä. Vaikka kukapa sitä uskoisi muutenkaan, kyllä kokoomuslaisesta egoa ja raivoa löytyy.
Paljon kiinnostavampaa olisi ollut nähdä Stubbin taustatiimin olotiloja sinä aamuna kun gallupit romahti.
hehe, Tujunen jyräs Simo Heinon melko suoraan. Simo selittää: "ei me voida perua tilaisuuksia ku sit Virve Rosti ei pääse keikalle".. Tujunen keskeyttää: "joo me ei tehä tätä Virve Rostille". :D
Kuinkahan huonot välit kokoomuslaisilla on nykyään Niinistöön? Katainen vaihtoi maisemaa, Stubbi saa noottia, kokoomuksen EU-neuvonantaja puhisee.. jopa Empuske on piikitellyt Niinistöä, silloin on oltava jo todella huonot välit kun tieto on valunut maikkarin hömppäjuontajallekin.
Jaa-a. Jättäiskö Sale yhteen kauteen? Jos ei Jenskikään halua enää edustaa.
Tuosta dokkarista vielä: ne spekuloi siinä jotain, että facebookissa ihmiset sanoi sitä ja tätä, ja siellä jaettiin..
wtf? Jonkun naamakirjan seuraamisellako noita hommia pyöritetään? Ainoa missä ne osui vähän oikeaan, oli se kun ne ihmetteli, miksi "suvaitsevan" ehdokkaan kannattajat lähti niin paljon paskanheittolinjalle. Se on itse asiassa aika outoa muutenkin kuin pressanvaalin kohdalla.
[quote author="Vierailija" time="14.01.2015 klo 05:38"]
Kuinkahan huonot välit kokoomuslaisilla on nykyään Niinistöön? Katainen vaihtoi maisemaa, Stubbi saa noottia, kokoomuksen EU-neuvonantaja puhisee.. jopa Empuske on piikitellyt Niinistöä, silloin on oltava jo todella huonot välit kun tieto on valunut maikkarin hömppäjuontajallekin.
[/quote]
Ja lähtihän se Tujuskakin jo muille laitumille.