Lastentarvikekirpputori Pellavapää
Tietääköhän kukaan tästä paikasta? Espoossa finnoontien varrella. Ilmoittivat olevansa lomalla 6.-20.10. Ikkunat tiukassa teipissä edelleen? Ihme toimintaa. Onkohan toiminta lopetettu?
Kommentit (11)
Ovatko lopettaneet vai ei? Onko kellään tietoa?
Lopettivat. Ilmoittivat siitä fb-ssä ja samantien poistuvat myös siellä oman sivunsa. Todella tökerö lopetus, jäi paska maku. Asian kun voi hoitaa tyylikkäästikin.
Omistaja löytyy edelleen fb-stä. Laittaisin viestiä sitä kautta.
[quote author="Vierailija" time="12.11.2014 klo 20:30"]Onko mitään tietoa mistä saisi omistajaa kiinni kun mulla oli paljon vaatteita siellä myyntitilillä ja tällä viikolla olisi pitänyt hakea myymättömät vaatteet sekä rahat pois? Heidän puhelinnumero ei tunnu vastaavan
[/quote]
Oikeasti? Ota yhteys jonnekin!
Oletteko saaneet tavaroitanne pois tuolta lopetuksen jälkeen? Minä en. Yrittänyt soittaa, laittaa s.postia ja käynyt oven takana. Surkeasti hoidettu homma! Huhu kertoi että muuttivat johonkin Matinkylään. Onko kellään tietoa mihin, jos nyt ikinä muuttivat? Haluaisin tavarani takaisin!
On lopetettu lukee nyt facessa. On kyllä epäammattimaista touhua.
Onko mitään tietoa mistä saisi omistajaa kiinni kun mulla oli paljon vaatteita siellä myyntitilillä ja tällä viikolla olisi pitänyt hakea myymättömät vaatteet sekä rahat pois? Heidän puhelinnumero ei tunnu vastaavan
Ei niitä rahoja saa enää.. Olisit vienyt nellaan ja nuttuun..
Samaa luokkaa vieressä olevan mamujen pyörittämän "rengasliikkeen" kanssa :).