BB Joni, mielipiteitä?
Kommentit (19)
En jotenkin jaksa yhtään sitä jatkuvaa säätöä ja häsäämistä.
[quote author="Vierailija" time="05.09.2014 klo 01:27"]
En jotenkin jaksa yhtään sitä jatkuvaa säätöä ja häsäämistä.
[/quote]
Lisäksi se zzzzzzzözzötyz on hirveää kuultavaa. Eikö tyyppi pelkää, että tekemällä tehty puhevika jää päälle ja pilkkaa niitä, joilla oikeasti on ässän kanssa ongelmia?
Muuten suloinen, mutta puhe on tosiaan pidemmänpäälle rasittavaa kuunneltavaa...
Huvittava vänisijä. Ajan kanssa rupee varmaan ärsyttämään.
Miksi tällaiset pellet on tv:ssä naisten mielestä niin ihania, söpöjä ja huvittavia, kun oikeassa elämässä ette katselisi hetkeäkään?
[quote author="Vierailija" time="05.09.2014 klo 01:39"]Miksi tällaiset pellet on tv:ssä naisten mielestä niin ihania, söpöjä ja huvittavia, kun oikeassa elämässä ette katselisi hetkeäkään?
[/quote]
NiimPÄ!!! Ja usein sitte vielä kuulee: "et vaan tykkää siitä koska se on homo!" Pah! Vaikka oonkin joissain asioissa konservatiivinen, on mulla silti monta ihanaa homokaveria, jotka eivät todellakaan käyttäydy noin. En yhtään sen enempää kestäisi tuollaista käytöstä heteroltakaan.
Jonilla oli ekan viikon stressi! Sen takia valitti ja höpötti ja tempoili omiaan. Kasvun paikkahan pojalla on.
Oikeesti Joni on jonkun lapsi kuitenkin ja vasta 18 vuotias. Annetaan armoa. Hän on suloinen.
PS. Tyttärellä on vastaava kaveri, ja ne on vasta 11 vuotiaita!
Tykkään. :) Ei oo elämän ikäviä puolia vielä kokenut.
Hei. Tollasta paskaa kun BB ei jaksais katsoa jos siellä ei olisi Joni pyörimässä
Esittää tyhmempää kuin onkaan. Eilisessä koosteessa analysoi todella taidokkaasti piilojohtajuutta.
Aluksi ärsytti ihan hirveästi, ihan kaikki! Matkan varrella on osoittautunut jotenkin liikuttavaksi ja sydämelliseksi ja enemmän ikäisensä oloiseksi nuoreksi pojaksi. Hyvä hahmo, sopisi olemaan porukassa ainakin 5 viimeisen joukossa.
[quote author="Vierailija" time="05.09.2014 klo 01:39"]
Miksi tällaiset pellet on tv:ssä naisten mielestä niin ihania, söpöjä ja huvittavia, kun oikeassa elämässä ette katselisi hetkeäkään?
[/quote]
? Ei kai kukaan tuollaista neitimäistä homoa puolisokseen halua, mutta moni nainen tykkää homomiehistä kavereina. Vai mitä tarkoitit? Homoilla on yleensä paljon kavereita, ainakin niillä avoimilla homoilla. Mukavempia kuin jurot maskuliiniset miehet. Seksuaalisesti nainen taas kiihottuu niistä miehisistä miehistä.
Alussa pidin rasittavana, mutta taitaa ihan oikeasti olla fiksumpi kuin näyttää. Ainakin päiväkirjahuoneessa ja keskusteluissa esiin tulleet luonnekuvaukset ovat väläytelleet hyvää ihmistuntemusta monen kanssa-asujan kohdalla.
Söpö:3