Eliswn pukuhuone keskutelun innoittama
päätin käyttäytyä mahdollisimman ärsyttävästi niiden edessä, jotka eivät voi sietää alastomia naisia pukuhuoneessa. Tapahtui salilla. Ensin kävelin hikisen alastoman kroppani kanssa suihkuun, kädessä pyyheliina ja hups pesuaineet "unohtui". Joten jätin pyyheliinan suihkuhuoneeseen ja hain pesuaineet kaapista. Suihkussa hinkkasin joka kolon ja vaon oikein kunnolla hieroen. Suihkun jälkeen rasvasin koko kehoni alasti haarat auki, toinen jalka penkillä vuoron perään ja pyllistelun minkä kerkesin, vaikka yleensä en edes rasvaa. Sitten raahsin alastoman kauniin vartaloni vaa'alle ja siitä hipsin hakemaan meikit ja meikkasin alasti peilin ääressä. Kuivasin myös hiukseni tissit tahdissa heiluen ja tein kunnon kiharatkin suoristusraudalla, ihan vain jotta saisin kunnolla tuuletella alastonta puhdasta ja rasvattua vartaloani. Hitaasti ja pyllistellen puin alushousut ja laitoin vielä pikkuhousun suojankin :)
Enkä käyttänyt stringejä vain, että voisin alushousut jalassa rasvata pakarani. Sille joka tahtoo ihmisten alkavan käyttää stringejä, jottei tarvisi nähdä toisten tuheroa pakaroiden rasvauksen aikana.
Kommentit (5)
Ja sitten seuraavalla kerralla paheksut miten koppaviksi kaikki ovat ruvenneet kun kukaan ei enää edes tervehdi vaan kääntyvät selin välittömästi sinut nähdessään.
[quote author="Vierailija" time="02.09.2014 klo 11:39"]Ja sitten seuraavalla kerralla paheksut miten koppaviksi kaikki ovat ruvenneet kun kukaan ei enää edes tervehdi vaan kääntyvät selin välittömästi sinut nähdessään.
[/quote]
Tervehdi? :D Ei kukaan tuntematon yleensäkään salilla tervehdi tai juttele, muuta kuin työntekijät. Mukavaa jos sä tykkäät rupatella siellä tuntemattomien kanssa, mä tykkään olla rauhassa oman alastoman kehoni kanssa ja salin puolella treenata enkä juoruta :D
Muista hiukset kuivattuasi heittää tissi olkapään yli, jotta saat kuivattua tissin alta hiustenkuivaajalta. Myös häpykarvat kannattaa kuivata hiustenkuivaajalla, samoin kainalokarvat lepattavat iloisesti ilmavirran mukana.
T. estoton av-mamma, joka mielellään jakaa pukuhuoneniksejään muillekin
[quote author="Vierailija" time="02.09.2014 klo 11:58"]Muista hiukset kuivattuasi heittää tissi olkapään yli, jotta saat kuivattua tissin alta hiustenkuivaajalta. Myös häpykarvat kannattaa kuivata hiustenkuivaajalla, samoin kainalokarvat lepattavat iloisesti ilmavirran mukana.
T. estoton av-mamma, joka mielellään jakaa pukuhuoneniksejään muillekin
[/quote]
Ei vitsi, ensi kerralla sitten. En tosin saa tissejä olkapäille, joten ehkä nostan ne yksi kerrallaan ylös ja föönaan alta, sitten siirryn hitlerviiksi pimppikarva kiitotien kuivattamiseen.
Häirikkö! :D
Toisaalta niinkuin eiliseen ketjuun jo kirjoitin mulla on niin huono näkö että en näe ilman rillejä.