Uuden miesystävän yllätys
Mitä voi päätellä siitä että vain hetken tapailemani mies on yllättäen valmis lähtemään kanssani viikonlopun hotellireissuun, vaikka sanoin ettei seksi tule kysymykseen koska kuukautiset paukahti just pahaan saumaan? Aiemmin meillä siis on jo ollut seksiä, mutta nyt siis halukas lähtemään matkaan kanssani vaikka tietää ettei saa! Mitä johtopäätöksiä tästä nyt vois vetää?
Kommentit (18)
Aika jännä ettet voi harrastaa seksiä vain koska et halua vaginayhdyntää sotkun vuoksi. Se on kuitenkin vain yksi seksin muoto lukuisien joukossa.
Hauskaa matkaa silti!
Mahtaisko ihan oikeasti tykätä susta ja ajattelee, et nyt on mahdollista mennä ilman miehisiä paineita tutustumaan ;) Tai sit tietää, että pyyhkeet ja suihku on keksitty :D
Seksi sinun kanssasi ei ole kummoista tai mies on homo?
Mulla herää kysymys, millaisia miehiä sä yleensä tapailet jos ne ei menkkojen aikaan sua halua nähdä? :D
Riippuu siitä, kysyikö mies ennen vai jälkeen menkkatiedon. Jos ennen, ehkä ei kehdannut perua kutsua. Jos taas jälkeen, tykkää susta muutenkin kuin seksin vuoksi :)
En mäkään halua sekstata menkkojen aikana. Vuoto on voimakasta, kivut on kovat ja kestän ne jotenkin kipulääkkeiden avulla ja silti tulevat kivut läpi. On turvonnut olo, alapää jotenkin aristava. Siinä on kaikenlaiset sekstailut kaukana mielestä. Ei kaikki koe, että menkkojen aikana voi sitten tehdä muuta ja vuoto on ainoa ongelma.
Veikkaan että mies on kiinnostunut ap:sta muutenkin. :)
Voipi olla ap:n posket pullollaan matkan ajan...
Vähän nyt arvostusta miehiä kohtaan.
Mä kans mietin et millainen helkkarin äijä ei viitsis viettää yhtä vkonloppua ilman seksiä jos on olevinaan oikeesti kiinnostunut naisesta.
Ei ihme jos parisuhteet tai seurustelu ei onnistu kun ei muka voi edes reissuun lähteä jos ei saa ukko pillua.
On kai sitä elämässä muutakin kuin seksi?
Ehkä hän toivoo saavansa kakkosta edes.
Siis pitikö oikein vartavasten ilmoittaa että seksi ei tule kuuloon kun huonot "kelit"???
Minä ottasin kyllä itseeni jos oletettaisiin että reissu ei kelpaa kuukautisten aikaan.
Millaisena te oikein pidätte meitä??
T: mies
Miehessä on aina jotain vikaa, ainakin piilevää. Tarkkaile häntä oikein tarkasti! Takertuvainen, voi olla myös jossain salarakas -mies, tai nainen. Ehkä jopa yht`aikaa.
Salkkaripalstalta ei kannata kysyä mitään tärkeää. Luonnevikaisia on puolet ja kateellisia, ehkä kolmasosa. Valitse sitten oikeat neuvot!
Pitää sinusta ihan oikeasti eikä ole vaan pimperon perässä. Onnea
No noin minäkin veikkaisin. Ei ole kanssasi pelkästään seksin takia! Mukavaa reissua :)
Kiitos. Tuo kyllä yllätti iloisesti. Olin ihan varma että saan tuon ilmoituksen jälkeen lähteä reissuun yksinäni. Mutta toisin kävikin!
Ap