Lue keskustelun säännöt.
Lidl ja yh ja vauva - paljonko voi säästää per kk?
Kommentit (3)
Itselläni menee yhden hengen taloudessa ruokaan 60-100e kuukaudessa, shoppaan 99% lidlissä.
vaippoja sieltä ainakin saa :)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vaipat on tosi hyviä, toujours-merkki. Pitää meillä paremmin kun pamperssit. Kaikki on halvempaa, reilusti. En kyllä usko, että sais kuukauden ruuat 60 € mutta paljon edullisemmin kuin muualta.
Satasia, parhaimmillaan.