Sakari Kilpelä eläkkeelle suoraan mars!
Kysyä saa tiukasti, mutta pitää antaa vastata. Kaikista eniten vituttaa haastateltavan PÄÄLLE PUHUMINEN. Ja noi Kilpelän ivalliset naurut välissä, voi helvetti.. Noin sitä käy kun mies vanhenee, alkaa olla liikaa hiekkaa esinahan alla.
Kommentit (5)
Samaa mieltä kuin ap. Todella epäammattimainen haastattelu. Ja raukkamaista pistää haastis poikki kun alkoi itse ajautua nurkkaan.
ylimielinen pelle. tais unohtaa että haastattelu tehdään katsojia varten ja katsojia kiinnostaa haastateltava eikä pikku-sakke.
Siis voi että mikä urpo toi Kilpelä. Teki itsestään täyden pellen.
Sakari Kilpelä ei ollut ollenkaan asiallinen. Puhuttelutyylinsä ja suuri egonsa oliis fine esim. viihdekeskusteluohjelmissa, muttei missään nimessä A-studiossa. Pisti kyllä vihaksi. En ole suuri Paavo fani, mutta alkoi harmittaa hänen puolestaan.
Toivottavasti olet ylpeä Sakari.
Kilpelä ja Sarasvuo vois haastatella toisiaan niin se ois kun kaks heinäsirkkaa sirkuttas honkkeloine jäsenineen.