Menkat ja seksi
Millainen mies ei suostu rakastelemaan menkkojen aikana? Kysynpähän vaan... Kyllä omani ainakin.
Kommentit (14)
[quote author="Vierailija" time="22.01.2014 klo 14:52"]Kun mieheni haluaa seksiä menkkojen aikaan huomautan hänelle aina niistä. Tähän hän toteaa vain, että "mitäs se haittaa, käytetäänhän me samaa hammasharjaakin". Ykkönen <3
[/quote]Hiukka söpöö! <3 Piti lukee tää omalle miehelle :D hih.. N28
mun mies on ravimies,menee kelillä ku kelillä :D Eli ei meillä kumpaakaan häiritse menkat. Ennen seksiä käyn pesulla jottei ihan kauheen verinen värkki ole, ja heti seksin jälkeen ku saan aivot taas toimimaan, menen pesulle. Menkat ku on, niin ilmotan vain ukolle et menkat on. Mies se mut "opettiki" nauttimaan seksistä MYÖS menkkojen aikana, ennen en voinu kuvitellakaan et menkkojen aikaan miehelle värkkiä antaisin koska olinhan "likainen", enää en niin ajattele :D
[quote author="Vierailija" time="22.01.2014 klo 14:47"]
Minä en itse suostu. Veri on ihan yhtä ällöttävää kuin virtsa ja uloste tai vaikka oksennus. En voisi vähempää kiinnostaa.
[/quote]
Samaa mieltä. Kyllä halut ovat tipotiessään menkkojen aikana.
Oman mieheni suhtautumista seksiin menkkojen aikana en tiedä.
Nuori ja innokas..eli kun olin 18v ja hieman yli harrastin sen aikaisen tyttöystävän kanssa seksia menkoista huolimatta. Nyt +30v en todellakaan harrasta eikä kyllä sytytä pätkän vertaa..
Minä en itse suostu. Veri on ihan yhtä ällöttävää kuin virtsa ja uloste tai vaikka oksennus. En voisi vähempää kiinnostaa.
Minä (nainen) en suostu harrastamaan mitään seksuaalista menkkojen aikana. Ajatuskin ällöttää. Olen siihen aikaan kuukaudesta kiukkuinen ja eristäytyvä kaikin puolin, kosketuskin kuvottaa.
Tosimies ei verta pelkää. Mut ei mekään kyllä harrasteta kun vuoto on rajuimmillaan. Alussa ja lopussa ehkä. Sillon tällön.
Haluan ja TARVIN seksiä kuukautisten aikana, suuri helpotus kipuihin siksi aikaa.
No sellaset miehet heivataan helvettiin.
Ei kai naisetkaan nyt kovin innoissaan ole seksiä harrastamaan, kun vuodot ovat pahimmillaan?
Kun mieheni haluaa seksiä menkkojen aikaan huomautan hänelle aina niistä. Tähän hän toteaa vain, että "mitäs se haittaa, käytetäänhän me samaa hammasharjaakin". Ykkönen <3
Ei uppia..seksi menkkojen aikana on likaista/veristä/haisevaa/öllöttävää/ joten tämän ketjun voi lukita/poistaa.. :)
Se on liukkaan pillun päivä:)