harrastatteko seksiä..
Vaatteet päällä? Minä haluaisin pitää rintsikat päällä mutta miehelle ei käy vaikka olisi nätit ja hienot. Itseäni vaan ällöttää ne tyhjät sökit siinä.. miten ne voi muka kiihottaa ketään?
Kommentit (5)
[quote author="Vierailija" time="19.12.2013 klo 17:31"]
Vaatteet päällä?
[/quote]
Välillä.
Parempi tyhjät kuin täydet säkit...
No minä sanoisin että omaa kehoaan pitäisi arvostaa. Siitä pitää oppia nauttimaan ja ymmärtämään ettei tilanne ainakaan parane pitkän ajan tähtäimellä..
Olen nyt +30 ja lapsia saanut useamman ja seksielämä kukoistaa, myös omaa kehoaan arvostaa. Tähän pisteeseen löysin kun olin saanut muutaman lapsen ja miettinyt miksi alle parikymppisenä jo arvostelin itseäni niin negatiivisesti! Kuvissa oli ihan ok misu -näin jälkikäteen kun katsoin siis.
Minusta pitää olla armollisempi ja nauttia omista hyvistä puolistaan eikä niinkään jännittää huonoja puoliaan. Varmaan miehesikin ajattelee itsestään jotain ja sinua se ei taas haittaa? Miksi miehesi sitten ei voisi nauttia sinusta täysin ja sinä ajattelet itsestäsi noin vähän? Ajattele, miten hyvin teillä seksielämäkin voisi piristyä jos vaan antaisit olla: heität illalla (tai vaikka nyt heti) ne rintsikkasi pois ja nauttisitte vaan!
oli kauniisti sanottu ja täynnä asiaa nro.5 !Jotenkin vaan imetys teki rinnoista löysät ja roikkuvat ja ehkä nuoren ikäni takia olen liian pinnallinen ulkonäöb suhteen. Jotenkin vaan ero on niin suuri ennenbimetystä, että harmittaa. Mahtaako mieheni siis edes huomata ja muistaa vaan ne sellaisena kuin ekan kerran nähnyt !
camoon