Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kauneusgallup 1975 syntyneille :)

Vierailija
15.09.2013 |

Mihin olet tyytyväinen ulkonäössäsi ja mihin et? Itselläni parasta hoikka ja kiinteähkö vartalo (54kg/163cm), kiitos juoksuharrastuksen ja geenien. Lisäksi olen tyytyväinen silmiini ja paksuihin puolipitkiin hiuksiin. Suun ympärillä alkaa olla uurteet ja kevyesti myös silmäkulmissa, muuten onneksi ei. Vatsa ei ole ihan timmi, mutta sen voin hyväksyä, kun pari lasta on kuitenkin synnytetty. Pari vuotta sitten aloin jotenkin entistä paremmin olla sinut itseni kanssa, oletteko muut huomanneet samaa?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
15.09.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kasvoihin oon tyytyväinen, ei oo paljoo ryppyjä ja iho on ollut aina hyvä. Rinnat on hyvät, mutta muuten en oo tyytyväinen vartaloon, koska ylipainoa 12kg.

Vierailija
2/5 |
15.09.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oho, onko tuon ikäisiä vielä hengissä!?

Niin se lääketiede vaan kehittyy.

 

 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
15.09.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Saako 1974 syntynytkin osallistua vaikka ikäloppu onkin? Iho on vielä aika kimmoisa, kasvot suht rypyttömät  vaikka silmien ympärillä kyllä huomaa ettei ihan parikymmpinen enää olekaan. Maha on komea, ylipainoa riittää mutta muuten olen vielä aika vetreä ja hyväkuntoinen, ei lääkityksiä :)

Vierailija
4/5 |
15.09.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla kolme lasta, joista nuorin 10kk. Vatsaani en ole tyytyväinen, mutta muuten olen. Olkaa te muutkin! Olkaa ylpeitä itsestänne, ja kantakaa vartalonne ylpeydellä.

Vierailija
5/5 |
15.09.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="15.09.2013 klo 18:20"]

Oho, onko tuon ikäisiä vielä hengissä!?

Niin se lääketiede vaan kehittyy.

 

 

[/quote]

 

Oho, katos joskus sinäkin olet meidän ikäinen. Ja vielä vanhempi ja lopulta ihan vanhavanha ja kuolet pois. Niin käy kaikille, paitsi niille nuorena nukkuneille. Kaikki vanhenee, jopa sinä, vaikka vielä luuletkin muuta.

 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän yksi kolme