Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

klitoris paljastuu, sisemmät häpyhuulet turpoaa

Vierailija
31.10.2006 |

Olen kuullut, että raskauden loppupuolella voi naisilla klitorista peittävä iho vetäytyä taaksepäin, niin että klitoris näkyy koko ajan paljaana ja esim osuu inhottavasti/ihanasti alushousuihin kävellessä. Samalla myös sisemmät häpyhuulet voi kuulemma turvota niin että ne on isommat kuin uloimmat.



Onko jollekin käynyt näin?

Mitä miehet siitä ajattelevat?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
31.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joskus sisemmät häppärit turpoavat yhtäkkiä niin, että alushousut räjähtävät!

Vierailija
2/3 |
01.11.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

vessassa että alapää oli kyllä jotenkin ihmeellisen turvonnut, siis sellanen " ulospäintyöntynyt" ... en osaa oikein selittää, mutta mies sanoi, että alapää tuntuu jotenkin erilaiselta. Ei löysemmältä, mutta jotenkin vain erilaiselta ja samaan tuloksen olen tullut itsekin.

Ei mulla kyllä tuo klitoris ole koko ajan esillä, mutta jotenkin on kuitenkin sellainen turvonnut, varsinkin siis seksiä harrastaessa menee ihan erilaiseksi kuin ennen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
03.11.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

iso klitta on seksy ja kiihottava!!!!