Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Yksityinen pph aloittaa

18.02.2006 |

Moikka!

Aloitan 1.3.06 yksyisenä pph:na Lahdessa, koulutukseltani olen lähihoitaja vm2002. Avoimia hoitopaikkoja olisi 3kpl.

Jos lapsesi on vaille hyvää ja huolehtivaa hoitajaa, ota yhteyttä sähköpostiin, sussunposti@gmail.com



Terveisin Suzanne

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
21.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toivottaa toinen yksityinen Kokkolasta!

Vierailija
2/5 |
22.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onnea matkan varrelle myös yhdeltä yksityiseltä ph:lta, itse olen työtä tehnyt n.4v Nyt olen lopettamassa " uraani" muutaman kuukauden kuluttua. Monta ilon ja surun kyyneltä on vierinyt vuosien varrella, paljon olen oppinut ja paljon on tämä antanut.. Tänään juuri mietin kuinka ikävä näitä palleroita tulekaan...Muista,että teet tosi tärkeätä työtä ja yksin, rakasta paljon mutta muista myös itsesi... kaikkea hyvää..

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
28.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyvä, että olet tehnyt uskaliaan päätöksen!

Teitä tarvitaan kovasti tänä päivänä.

Yleensähän käy niin että pienehköiltä paikkakunnilta loppuu hoitopaikat kun vanhat lopettavat, uusia kansalaisia syntyy, mutta kukaan uusista paikkakunnalle taloon muuttavista ei uskalla tai halua alkaa kotiaan laittamaan alttiiksi sille touhulle.

Moni asuu nykyään kerrostaloissa jne, eikä ole mahdollisuutta alkaa pph:ksi, toinen vaihtoehto on ryhtyä kimppaan toisen pph:n kanssa ja perustaa tilat saatuaan ja viranomaisten lupa kunnossa ryhmis.

Onnea jokatapauksessa matkaan!!!!



T: alan ihminen.

Vierailija
4/5 |
03.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

= )

Vierailija
5/5 |
18.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

=0)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kaksi kahdeksan