Lue keskustelun säännöt.
Vuoden aivopieru by av-mammat... :D
13.06.2013 |
Tuossa aiemmassa ketjussa iloisesti saarnattiin jäykkäkouristusrokotteesta ja laumasuojasta jäykkäkouristuksen yhteydessä, onko typerämpää kuultukaan? :DDDDDDDDDDD
Kommentit (2)
Näin minäkin sen ymmärsin kuten kakkonen sanoi, kun puhe tosiaan oli rokotteiden ottamatta jättämisestä yleensä, ei pelkästä jäykkäkouristuksesta.
Mutta vaikka olisikin tarkoittanut laumasuojaa ja jäykkäkouristusta, niin mahtaa sulla olla aika tylsä ympäristö jos tuo nyt olisi ollut hauskin juttu, jonka tänä vuonna olet kuullut.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Haloo, minä kirjoitin sen kommentin ja puhuin ihan yleisellä tasolla laumasuojasta, en tarkoittanut jäykkäkouristusta vaan yleensä rokotteita. Sait siinä ketjussa niin perusteellisesti köniisi ja olit muutenkin niin perin nolo, että jotain oli pakko tehdä "kostaaksesi", vai?