Onko tämmöinen lamppu tarpeeksi retroa myytäväksi (kuva)
Kommentit (16)
[quote author="Vierailija" time="23.05.2013 klo 12:59"]
...kuvaton.com ei ole mikään ilmainen kuvapalvelin!
[/quote]
Miksi sanot tämän, mitä väliä?
Tarpeeksi retroa? What?
Mut joo, lamppu on kiva, ostaisin jos ei olisi samantapaista jo ennestään.
Tolle voisi sopia valkoinen varjostin. Jalka on aika kiva
Ostaisin halvalla, mutta harmi että sijatsee niin kaukana. Varjostimen vaihtaisin valkoiseen.
Ilman muuta voi myydä mutta ei mitenkään kauhean kovalla hinnalla.
Kierrätykseen jos et jaksa myydä!
Ei ole kaatiskamaa!
Kiitti mielipiteistä, ehkä laitan sen huutikseen sitten :) Ellei joku teistä halua ostaa :D Nouto kouvolasta :D
ap
Niin kamala, että on jo ihana. Tuo värikin ja krumeluurisuus muutenkin. Mutta takuulla ostaja löytyy. Kun kerran vanhempieni ruokapöytä muka-antiikkisine yyyberkoristeluine tuoleineen plyyshipäällysteineen (myrkynvihreät) menivät tuosta noin vaan, niin menee tuokin.
Niin, mäkin olen tota vuoden katsellut että on niin kamala, että on melkein ihana, mutta en mä taida jaksaa sitä enää katsella :D. Tuli talon mukana
ap
uusi varjostin vain ja hyvä tulee.
En mä tota rupee lähettämää, tommonen 150 senttinen, aika mahdoton pakata :D'
ap
älä myy:) jospa se tuo onnea. eihän se paljoa tilaa tarvitse. ja on hyödyllinen sellaisenvieressä mukavaa käpertyä sohvalle lukemaan jotain vanhaa kirjaa.
No niin, sieltä löytyy nyt Huutksesta :). Huh miten paljon jalkalamppuja siellä onkaan! Taitaa mennä kierrätyskeskukseen lopunperin
ap
...kuvaton.com ei ole mikään ilmainen kuvapalvelin!