Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Farmville 2 -kysymys!

Vierailija
27.10.2012 |

Kun vuohi kasvaa palkintovuoheksi, lakkaako se tuottamasta maitoa? Tai samoin lakkaako kana tuottamasta munia? Pitääkö sitten aina ostaa uusi tipu tai kili jotta saisi maitoa ja munia? Pliis, auttakaahan aloittelevaa farmaria :)

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
27.10.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä jos menisit oikeasti maatilalle. Voi jukra minä en jaksa odottaa sitä päivää jolloin netin kautta voidaan siirtää hajuja. Liittäisin lehmän lannanhajun jokaiseen maatila-aiheiseen peliin.

Vierailija
2/4 |
27.10.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lakkaa tuottamasta, pitää ostaa uusi. Ja jos ostaa ei-oikealla rahalla, saa vaan poikasia, ja niille pitää syöttää tuttipulloja että kasvavat isoksi. Tuttipulloja pitää pyytää kavereilta.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
27.10.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onpa typerää. Oikeeta rahaa en sentään peleihin käytä :)

Vierailija
4/4 |
11.04.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

miksei post osiot lähde eteenpäin?nyt tarvittas kokenutta farmville 2 pelaajaa,,,sähköposti festool70@gmail.com

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kahdeksan kahdeksan