Australialaiset ruokaohjelmat ja niiden kamala homopoppi!!
Siis miksi ihmeessä jokainen tuolta tuleva kokkaus/ruokaohjelma sisältää kamalan tunnarin?
Kommentit (7)
...Australiasta on sisältänyt kamalan tunnarin, nimenomaan sellaisen geneerisen poppilaulun jossa lauletaan "juhlimisesta". Suomalaisissakaan tunnareissa ei ole aina kehumista, mutta eivät ne niin toistensa kaltaisia mielestäni ole vrt. australialaiset.
on niin hyvä aihe, tykkään siitä jumputuksesta. Aussit on parhaita!
Paitsi nyt tykkään siitä Livin/Avan hollantilaisesta ruokaohjelmasta eniten.
Salkkareiden tunnari on aivan taiteellinen verrattuna aussisarjojen musiikkiin
24h Kitchen: Nopeaa ja herkullista on hollantilainen ohjelma, jota haettiin. Olin aloittamassa uutta keskustelua mutta onneksi hoksin etsiä olisikohan jo keskustelua olemassa! Ihana kun tulee erikielisiä ohjelmia !
Paitsi nyt tykkään siitä Livin/Avan hollantilaisesta ruokaohjelmasta eniten.
ohjelman nimen? Kiitos! :)
Kun en nyt muista kummalta kanavaltakaan tulee
Kuitenkin aina sattumalta törmään siihen ja jään katsomaan
Onko sinusta joku Salattujen elimien tunnari elämys? Eiköhän kaikilla ohjelmilla ole toinen toistaan kauheampia tunnareita, vielä ei ole osunut kohdalle yhtäkään hyvää.
Ei kun, nyt kyllä höpötin.. Tykkäsin aikoinaan Rooman sheriffin tunnarista, olin tosin silloin 10-vuotias.