Lue keskustelun säännöt.
Nolouden huippua haluan jättää Petrin! Häntä luullaan koko ajan mun isäksi
16.09.2012 |
esimerkkejä:käytiin pihvillä ja tarjoilija mun ottaessa viiniä toteaa,oletko ala-ikäinen ja sopiiko tää isälle!Petrillä on ohimot valkoisetharmaat,iso vatsa ja on ikäistään vanhemman,minä taas itseäni nuoremman näköinen.Ikäeroa meillä on vajaa 20vuotta.En jaksa tätä enää.
Kommentit (2)
huomattavasti vanhemman miehen kanssa.Olen nähnyt vierestä että se nainen kärsii,kun vanhenet,se ukko ottaa uuden nuoren naisen.Tätä rallia saattaa jatkua sen loppuelämä.Olet yksi monista naisista.Kannattaisi harkita suhteen lopettamista.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
itseään vanhemman miehen kanssa.Sulla on ap huono itsetunto.Hanki oman ikäinen mies ja vietä kiva elämä.Olen tutkinut asiaa ja psykologit väittää että itseään vanhemman miehen kanssa olevat naiset välttelevät tiettyjä asioita eivätkä ole täysin rehellisiä suhteessaan kun taas samanikäisen miehen kanssa joutuu kohtaamaan asiat kuten ovat.