Seinäjoen kuntosalit
Onko kenelläkään tuoreita kokemuksia Seinäjoen saleista? Esim. Fressi ja Lafyline kiinnostavat... Missä ei katsota aloittelijaakaan kieroon?
Kommentit (11)
easyfit aina ihan täynnä, uinahallilla aamuisin mukava käydä. ladyline kallis, salipuoli ahdas. fressillä hyvä palvelu ja kaikennäköisiä treenaajia :) keilahallilla tulee itse ladata levyt laitteeseen, mutta halvempi. eparissa oli just kyllä mainos että easyfitillä alotusmaksu alessa 10e, mutta tosiaan liikaa porukkaa sielä
Treenitoria ei ole olemassa enää, nykyään herrain ja rouvain kuntoklubi tai joku vastaava siinä cafe ole:n vieressä. Fressi on nykyään näyttäytymispaikka, mut kuulemma käy muutakin porukkaa. Easyfit suosittu ja monenlaista porukkaa ja halpa! ladyline kallis mutta muuten uskon että sinne uskaltaa mennä aloittelijakin. Pulssista en tiedä en oo käynyt, mutta mielikuva et olis sellasten kunnon urheilijoiden paikka ja sellasis paikois ei katota kieroon mutta omasta pääkopasta enempiki kii haluaako mennä..
Kiitos tiedosta :) Uskaltaisikohan tämmöinen isompikin ihminen mennä treenailemaan, ajatuttaa että onko se enemmän kuitenkin ns.näyttäytymispaikka?
onkokenelläkään kokemuksia vielä Fressistä? :)
Itse käyn Ladylinellä ja sielä ainakin jatkuvasti opastetaan uusia asiakkaita. Ei sielä kukaan muutenkaan kieroon katso. Hyvä tunnelma. :)
ei ne hikisille haiseville saleille mene, pohojalaaset nääs.
Kiinnostaisi myös...mietin, että kertaakaan mennä fressille yli satakiloisena ja huonokuntoisena. :P
Ehdottomasti Treenitori/Xtravaganza torikeskuksella. Kaikenlaista porukkaa, eniten lihavia ja vanhempaa, yli 25-vuotiaita. Saa olla oma itsensä, kukaan ei arvostele ja aivan mahtava henkilökunta!
Onko uusia kokemuksia?