Lue keskustelun säännöt.
Oululaiset! Minne mennä huomenna yksivuotiaan kanssa?
06.07.2012 |
Näyttäis tulevan lämmin päivä, ja meillä on asunto ihan pätsi. Haluttais karata tuon yksivuotiaan kanssa jonnekin vähän viileämpää paikkaan. :) Oisko ideoita? Aamupäivä varmaan menee Ainolanpuistossa, mut ei koko päivää haluta olla ulkona.
Kommentit (5)
Ehkä tosiaan otetaan mukaan pienet retkijakkarat ja mennään Prisman käytävälle piknikille. Ei ne meitä voi poiskaan heittää, ollaan sentään asiakasomistajia. ;)
ap.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
ihan hirveä paikka! kauhea meteli ja tylsät penkit istua. Tosin sinun ei tarvis kyllä sen kanssa istuskella...
Retkieväät mukaan ja katsotte sieltä kauempaa rannasta varjopaikan jostain puiden alta. ;) Ja lämmin tai ei, meren rannassa tuuli viilentää kuitenkin. Ei oikein yksivuotiaalle nuo Hoplopit sun muut sisätilat oikeen iske varmaan..