Siis eikö kukaan
harrasta seksiä kuukautisten aikaan? Tuosta toisesta ketjusta päätellen kaikilla on pakollinen viikon tauko. Ei meillä ainakaan vaikuta asiaan mitenkään. Pahimpina vuotopäivinä mennään suihkuun ettei paikat sotkeennu. :)
Kommentit (6)
Molempien mielestä vaan ällöttävä ajatus.
Voitko ap kertoa että minkä näköinen kikkeli on sen jälkeen? Oksettaa ajatuskin. Otat varmaan suihin sen jälkeen.
Molempien mielestä vaan ällöttävä ajatus. Voitko ap kertoa että minkä näköinen kikkeli on sen jälkeen? Oksettaa ajatuskin. Otat varmaan suihin sen jälkeen.
hiukan verinen. Ei kuitenkaan kovin paljon, ei se nyt miltään teuraseläimeltä näytä. Ja ei, ei tulisi mieleenkään ottaa suihin sen jälkeen.
ap
Minulla ei ole minkään sortin haluja menkkojen aikaan.
Jos vuotaa kuin teuraseläin ja on kipeä kuin mikäkin, niin en usko että kävis sunkaan mielessä ap!
Ap:kin vuotaa kolme ensimmäistä päivää kuin teuraseläin, ei haittaa. Mutta kipuja ei enää onneksi ole, silloin ei kyllä olisi voinutkaan, tajuttomalla ja oksentelevalla ei paljon haluja ole!
Ap:kin vuotaa kolme ensimmäistä päivää kuin teuraseläin, ei haittaa. Mutta kipuja ei enää onneksi ole, silloin ei kyllä olisi voinutkaan, tajuttomalla ja oksentelevalla ei paljon haluja ole!
mutta seksi pidentää mulla menkkoja, yhdyntä hidastaa vuotoa useaksi tunniksi sen jälkeen ja usein valun sitten 4-5 pvän sijasta 6-7 kun se loppu liruu hitaasti.
Nuorempana kärsin niin kovista kivuista etten olisi voinut sekstailla.