lopeta vanhojen ketjujen nostelu, ole kiltti
Kommentit (11)
Miten se voi teitä noin kovasti haitata?
Jos ei ajankohtaista, asiallista (lol) keskustelua just nyt synny ja joku löytää jotain kiinnostavaa vaikka vuosien takaa, niin miksi sitä ei voisi nostaa? Topic saattaa olla kiinnostava edelleen ja keskustelu viritä uudelleen, mitä pahaaaaa?
Onko jo sivulla 6 oleva viesti liian vanha?
Pitää olla tarkat ehdot. Onko aikaraja vai sivumäärä? Ja mikä on rangaistus, jos vahingossa nostaa vs. tuo toinen ketju aiheesta.
opettele katsomaan ensimmäisenä aloituspäivämäärää etkä välitä niistä sen jälkeen, helppoa.
että katson kyllä aloituspäivämäärän, kun alan lukea ketjua, mutta jossain kolmannella neljännellä sivulla olen viimeistään unohtanut sen, kun olen uppoutunut ketjun sisältöön. Kukaanhan ei kiellä vanhoja lukemasta, varsinkin, kun keskustelun (vai keskustelijoiden) taso huononee vuosi vuodelta.
mitkä näistä on vanhoja viestejä? mikä otsikko niissä on mitä hän nosti?
ärsyttää että tällä hetkellä joku nostelee tosi paljon jotain vuodelta 2006 tai 2008 ketjuja. Saa toki nostaa 8 sivua sitten tehtyjä mielenkiintoisia ketjuja ja vanhempiakin, mutta nämä tänään nostetut on jotain
poskiontelontulehdus yms. muita turhia viestejä
miten saan lapsen kaverit ulos
alan ainakin ihan piruuttani nostelemaan ikivanhoja ketjuja kun joku alkaa moisesta itkeä!
toivon myös samaa...
pitäskö niistä ilmoittaa asiaton viesti niin pannaisivat sen...