Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Kertokaa miksi ne tytöt jotka esim.
08.05.2012 |
Pettää poikaystäviään ei saa mitään horon tapaista mainetta, mut sit tyttö joka on neitsyt vaikka saakin sen ja joutuu kärsii mielettömästi????
ONKO TUOSSA MITÄÄN TOLKKUA
Kommentit (3)
suosittuja, sanavalmiita jne. Ujoja ja hiljaisempia on helppo haukkua.
Ei ole tolkkua ei.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
ONKO TUOSSA MITÄÄN TOLKKUA
Jäikö lääkkeet aamulla ottamatta?;)
Alue: Aihe vapaa
Kun et itse osallistu juorujen ylläpitoon, ja teet kavereillekin selväksi ettei kiinnosta haukkua muita (olethan itsekin normaali ihminen joka jossain vaiheessa elämäänsä varmasti seurustelee), niin siihenhän ne juorut kuolevat.
Nimittäin, toisten neitsyydet ja neitsyyksistä luopumiset ei pitäisi kiinnostaa yhtään ketään. Mikäli haukkujat ovat tyttöjä, voitte kaveriporukassa alkaa vihjailemaan haukkujien lesboudesta. "Taitaa x olla vain kateellinen kun pelkää että joku muu kerkes ensin, ollaankin huomattu kuinka se tuolla pukkarissa aina kyylää kaikkia tyttöjä..."