Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tuntuu ihanalta sormissa?

Vierailija
19.09.2026 |

Seksiä harrastaessa mieheni myös usein haluaa työnnellä sormiaan pilluuni. Niin että näkee kunnolla, esim 69 tai muuten keskittyy alapäähäni. Hän itse huokailee miten seksikkäältä näyttää, ja miten tunne sormissa on niin ihana. Sisälle laittamiensa sormien määrä on lisääntynyt yhdessä olon varrella, ja varmaan jossain vaiheessa yrittää jopa saada kaikki viisi yhtäaikaa (tämä oma villi ajatukseni, vielä ei olla lähelläkään, ja nykyinenkin määrä, kerran jopa neljää työnteli sisään, tarvitsee treeniä ottaa vastaan..).


Mutta siis: minusta tuntuu oudolta että pillu voi tuntua ’sormissa’ niin ihanalta.. ymmärrän toki että voi näyttää pornolta kun venyttää pillua, mutta tunne sormissa?


Kuinka usealle tämä on todellinen turn on?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
19.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä itsekin kiihotun alkulämmittelyssä kun vaimo on tarpeeksi kostunut ja pääsee sormia sisälle työntelemään. Meillä kyllä käytännössä kaksi on rajana, kolme on liikaa ja yhdelläkin pärjää jo. 

Vierailija
2/3 |
19.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Koska se on niin äärettöman pehmeä ja lämmin paikka. En tiedä mitään muuta paikkaa johon sormen saisi tulla hellityksi!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
19.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyvältä se 69 tuntuu kun sormettaa ja saa nuolla ihanaa pillua kun nainen hoitaa omassa alapäässä samaan aikaan.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kolme kuusi