Robin williamsia kiusattiin koulussa
Hän hauskuutti muita jotta saisi hyväksyntää. Aina pidinkin hänen huumoria epätoivoisena hauskuuttamisena. Kiusaaminen on väärin.
Kommentit (8)
Nuo kiusaajat arvatenkin jatkoivat kiusaamista työelämässä, joka palkitsi heidät röyhkeydestään ja veemäisyydestään korkeilla, hyvin palkatuilla viroilla.
Tuskin saivat yhtä paljon fygee kuin Robin.
Hän vaikutti aina sketseissä hyvin hätääntyneeltä ja vähän paniikissa olevalta. Ne silmät.
Jokaista on joskus kiusattu koulussa, ei se ole mikään uutinen.
En koskaan oikein tykännyt tosta näyttelijästä, jotenkin "karmiva", en tiedä miksi. Vaikutti myös surulliselta hahmolta. Pelottavat roolit sopi sille kuin nenä päähän, ihan kuin olisi niissä ollut itsensä. Esim One Hour Photossa. Mitähän luurankoja sillä oli kaapissa, vai oliko mitään, joko tai mutta joku siinä tökkii.
Vierailija kirjoitti:
oli aikas hyvä vitsiniekka joka tapauksessa
Oliko loppujenlopuksi. Oli komedioissa mun mielestä enemmänkin karmiva jotenkin., 😬
Vierailija kirjoitti:
Jokaista on joskus kiusattu koulussa, ei se ole mikään uutinen.
Ei ole. Koulukiusaaminen on jatkuvaa, pitkäjänteistä toimintaa, joka kohdistuu tiettyyn tai tiettyihin lapsiin. Yksittäisiä tilanteita ei lasketa kiusaamiseksi.
oli aikas hyvä vitsiniekka joka tapauksessa