Kyllästyttää olla perus nätti. Aion alkaa seksikkääksi
Kiloja pois noin kymmenen, hiustenpidennykset, ripset, kynnet yms sekä vaatekaappi täysin uusiksi. Enemmän ihoa ja asennetta esiin. Ehkä pieniä kauneusoperaatioita ja kunnon meikki ammattilaisten opeilla. Täysraittius, puhdas ruokavalio ja liikunta arkeen.
Miesten huomio ei kiinnosta vaan se että olen vihdoinkin juuri sitä mitä haluan. Miksi tyytyä vain ihailemaan muita kun voi itse olla sitä?
Kommentit (6)
Vierailija kirjoitti:
Minäpä alankin öky-Chadiksi ja alan naurattamaan hempukoita.
Alko ja roskaruoka pois, salille, parturiin ja hommaa parit hyvin istuvat housut + kauluspaidat. Opettele ihonhoito ja pidä kynnet siistinä
Ja ennenkaikkea herrasmiehen käytös. Ei ole vaikeaa
Nyt menee seurantaan lanka, on niin kuumaa 🔥🔥🔥 🍿🍿🍿
Saispa ap:n OF
Shökkivärjätty tukka, pensselisutiripset, kunnon pakkelit naamaan, push up liivit, legginssit ja korkeat korot.
Vierailija kirjoitti:
Nyt menee seurantaan lanka, on niin kuumaa 🔥🔥🔥 🍿🍿🍿
Saispa ap:n OF
Sen saa kun sen tekee. Silleen kiva et mun ei tarvi rahan takia tehdä mitään. Eikä huomion tai hyväksynnän.
Järkevä, tyylikäs, klassisen ajaton tyyli laatu ja käytännöllisyys edellä ahdistaa. Se on tyylikästä massaan katoamista. Massaan katoaminen on mun henk koht helvetti.
Mun tyyli-ikonit tulee olemaan maailman upeimmat naiset Hollywoodin punaiselta matolta.
Ja miksi näin? Kävin juuri kriisin läpi missä melkein menetin kaiken, itseni mukaan lukien. Se sai mut inhoamaan sitä et vaan katson kun muut on sitä mitä haluaisin itse olla. Nyt riitti.
Minäpä alankin öky-Chadiksi ja alan naurattamaan hempukoita.