Mun mielestä olis noloa parisuhteessa katsoa pornoa.
Ja sit monet miehet tekee niin ja jäävät kiinni naiselleen. Hemmetin noloa miten naiset kestää sen että mies katsoo pornoa. En minä vaan ole katsonut. Tyttöystäväni nais kaveri kertoi että sen mies jäi kiinni pornon katsomisesta.
Kommentit (11)
Vemputat vain raivokkaasti kulliasi ja stressaat vähemmän 👌
Parasta olisi jos sitä voisi katsoa yhdessä.
Miten parisuhteessa muu seksi, jos toisen pitää katsoa pornoa?
Kyllä me ukon kanssa katsotaan yhdessä pornoa. Välillä minun ja välillä hänen toiveiden mukaan.
Minun lemppari on sellainen, jossa muodokas blondi on kahden hiilenmustan isokaluisen miehen hoidossa. Anaaliin ei panna, mutta paras on, kun neito on vartaassa ja miehet vuorottelevat paikkoja, että kumpikin saa purkautua molempiin paikkoihin.
Mieheni mieluisin valinta on sellainen, jossa vaimo sitoo miehensä selälleen X-asentoon ja sitoo silmät ja laittaa suupallon. Sitten vaimo laittaa taustamusiikkia, jotta pienet äänet eivät kuulu. Vaimo kutsuu tekstiviestinä kolme thaimaalaisneitoa paikalle. Yksi antaa suuhoitoa, kunnes miehellä seisoo. Sitten hän nousee ratsaille ja nussii miehelle osgasmin. Sitten seuraava tekee samat jutut. Sitten kolmas. Kun kolmas on valmis, vaimo antaa kullekin tytölle hyvän setelinipun ja kiittää heitä.
Sitten hän poistaa miehen silmiltä siteen ja suupallon suusta ja sanoo: "Onnea 40v-päivänäsi."
Vierailija kirjoitti:
Parasta olisi jos sitä voisi katsoa yhdessä.
Ennen helvetti jäätyy ku minä katson ruudulta tuntemattomien ihmisten yhdyntää. Saati että katsoisin moista puolisoni kanssa😵💫
Oon kuvannu kun tytyn kans pannaan ja niille tulee runkattua.
Samaa mieltä, mutta oli muuten työn ja tuskan takana löytää sopiva vastinpari suunnilleen omasta ikäluokasta -vm. -92-, koska pornon katselu on niin normalisoitua. Tai naisilla joku herutustilin pitäminen ja huomion kalastelu. Olen siis bi ja tasapuolisesti kumpaisenkin sukupuolen kanssa seurustellut. Monella ei ole sama uskollisuuskäsitys kuin minulla tai se uskollisuusvaatimus koskee vain puolisoa mutta ei itseä.
Mielestäni jos esimerkiksi mies tumputtaa pornolle ja seurailee kaikkea tekoälypornosta fitnessmalleihin niin hänelle sopii nainen joka tyydyttää itsensä leluilla ja muista fantasioiden ja luo sitä instasisältöä ja OF-kamaa muille ukoille. Silloin on reilu meno ja sopiva pari.
Ettäs jäi kiinni. Melkoinen kyr pysähdys. Ja tyttöystävä hoiti tiedotuksen lähiseudulle? Suhde lie avoin ja tulehtunut. Mua aina aristaa naisen kanssa katella pornoa, hitto kun en muista missä kaikissa kaupallisissa aikuisfilmeissä olen kokkelipöllyssä ollu sillai.
En tiedä katsooko mieheni pornoa, mutta on ok jos katsoo. Minäkin katson.
Mielelläni katsoisin yhdessäkin.
Vierailija kirjoitti:
En tiedä katsooko mieheni pornoa, mutta on ok jos katsoo. Minäkin katson.
Mielelläni katsoisin yhdessäkin.
Mistä genrestä pidät eniten ja tuleeko katsottua kuinka usein ?
Miehet siis petttä.