Mistä saisin naisen joka tulisi siivoamaan asuntoni?
voisi siivota kerran kuussa ainakin ja pitää yllä siisteyttä itse en jaksa
asunto on aika iso, 122 neliöö ja joka paikassa on aina likaa
Andy
Kommentit (37)
Vierailija kirjoitti:
Tästä. Paljon maksat?
laita ensin kuva naamasta ja perseestä
tv A
Ihan vaan soitat johonkin siivousfirmaan ja teet sopimuksen.
Ei välttämättä ole tosin nainen joka tulee siivoamaan.
Googlaa. Siivoustyön hinnoittelu löytyy firman sivuilta. Se on vähän sillä tavalla, että jos et osaa käyttää nettiä edes tuohon, tarttet edunvalvojan.
Netistä löytyy montakin siivousfirmaa, ja pääsääntöisesti ovat naisia.
Siivousfirmasta! Vai haluatko puolison, joka palvelee sinua? Yäk!
Siivoustyötä on tarjolla maksua vastaan mutta tekijän sukupuolta ja väriä et voi valita.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Tästä. Paljon maksat?
laita ensin kuva naamasta ja perseestä
tv A
Ei kai se naama ja perse osaa siivota, vai mitä itse tuumit?
Vaikutat siltä kaarinalaiselta juoppoäijältä, jolla ystäväni Aila kävi Tinder-treffeillä. Sä olit vailla "naisen käden kosketusta" eli lääväsi suursiivousta ja jouluruokien laittajaa. Aila lähti aika äkkiä pois.
Hyppäsit sen päälle sohvalle ja mursit siltä kaksi kylkiluuta, juopposaatana.
Ei kukaan normaali ihminen noin käyttäydy.
Eikö mies kelpaa? Moni mies siivoaa paremmin kuin naiset.
Ei Andyllä ole varaa siivoojaan. Elää tt-tuella ja syö ruoka-avun leipää.
LAISKA, SIIVOA ITSE !!!!!! Kukaan ei palvele sua !!!!!!!!!! Tai tilaa ammatti siivooja. Voi se olla mieskin. Mul käy n. joka pe jonkinlainen siivoojanräähkä. Se sitten ei osaa siivota tippaakaan ! Aina saa olla ite siivoamassa sen jättämiä jälkiä. Se on noloa !!!!!! Se on helppoa: imuroit vain mahd. matot ja lattiat, myös pöytien, tuolien ja sängyn alta. Ilma, että kosket ollenkaan tuoleihin, pöytiin tai sänkyyn. Kumartele ! Ihan joka pienikin nurkka. Myös sohvan alta ! Ja sitten moppaat lattiat. Lapsikin osaa ne tehdä. Ja tässä se taas nähdään: MIEHET OVAT NOIN AVUTTOMIA, ETTEIVÄT OSAA MITÄÄN !!!!!!!! Millainen kotikasvatus heillä on ??????? Narsistinen ?????????? Luultavasti.
Vierailija kirjoitti:
Tästä. Paljon maksat?
Kympin per kerta.
Googlaa siivouspalvelu. Jos siis vain siivousta kaipaat. Jos vain naista kaipaat anna olla, unohda.
Anastasia tulee kunhan takataskusta löytyy käteistä.
Haluaisin myös naisen kerran viikkoon tiskaamaan ku tiskivuori kertyy aina suureksi viikossa ja saattaa mennä useampi päivä ennen kuin saan tiskattua. Monesti tiskaan kahdessa erässä. Lisäksi pimpsukkaa tarvisin päivittäin tai vähintään kolmesti viikossa. Se on minimi. Suosin laajalla haarukalla hoikkia/sopusuhtaisia sekä uhkeita naisia mutta lihavat ei käy. Lisäksi tissit voi olla näpsäkät B-kupin ja G-kupin välillö kunhan ovat luomut. Tosin silikoonitissitkin käy, jos ne on hyvin tehty ja tuntuvat aidoilta. Kauniskasvoinen myös oltava koska minkään harpun kanssa mun stondis ei kestä.
bralisiasta, niillä on iso persekkin