VAPPU ON VUODEN TURHIN JA TYPERIN JUHLA!
KOMMUNISTIEN pierua ja ylioppilaiden pierua ja sekoilua kännissä. pitäisi lopettaa koko paska. lapsena vuosikaudet kävimme vappumarssilla kaverini kanssa huutamassa penkalta että" kommarit alas!" ei ne pässsit pikkulapsiin voinut koskea! lol
Kommentit (6)
Onneksi ei tarvitse välittää vapusta, jos ei halua. Minulla on vaatteita tuulettumassa parvekkeella, vuodevaatteiden vaihto ja pientä siivousta meneillään. Hyvä mieli palkintona.
Pystytkö nyt kuitenkin olemaan ap? Sinulla kun ei ole ylioppilastutkintoa eikä työpaikkaa. aloituksen katkeruudesta päätellen.
Ap. Tuo on vain sinun mielipide ja pidä se. Me muut juhlitaan ja nautitaan tulevan kesän juhlalla kuka mitenkin päättää. 🎶🎉🎈🎊🎭🎡🎢🌞🌞🌞
Mikä on metrin noin pituinen ja haisee viinalle?
Kommunistien vappumarssi Lapualla.
Vuoden turhin juhla on isänpäivä. Sitä ulinan määrää mitä miehet muutenkin harrastavat 365 päivänä vuodessa, mukaanlukien tämä ketju.
Ap, sä et selvästikään ole opiskelija etkä työläinen vaan työtön, kouluttamaton alkoholistipersu. Ja tosiaan tuet tulee vasta maanantaina tai myöhemmin, riippuen vähän mitä tukia saat.
Ei, kyllä vuoden turhin juhla on ystävänpäivä.