NIin väsynyt deittailuun ei tässä ole yhtää mitää järkeä
Mies 40 v, ei mitää järkeä koko hommassa, siis tutustuu naisiin ehkä joku osuma tulee, naiset vähä vastaa, ehkä kysyy, itse miehenä kysyt enempi, ehdotat näkemistä, niin nainen lopettaa ku seinään juttelemisen en tajua, itse ainaski haluan nähdä kuitenki jopa aika nopeesti koska kiinnostaa se nainen, mua on nyt moni 3-4 kiinnostav nainen kiinnostanut kaikki tekee saman tempun lopettaa vastaamisen ja ei ole tosissaan, minä ainaski olen tosissaan ,miten tässä ees tutustuu ku naiset on tommosia.
Kommentit (97)
Mulle riitti emmä jaksa enää kiinnostau kestään.
MIks täälä on näin hiljasta? Itsekki kaipaan naista lähelle koska ja suudella ja olla vaan ja hengailla.
Tavallinen mies ei kelpaa naisille vaan.
En ymmärrä naisia kyllä niinku yhtään.
Aika kuvaavaa, että kutsuu parin apinantasoisen lauseen kirjoittamista vastentahtoiselle naiselle deittailuksi.
Olen tavallista pitempi mies, asiat on ihan ok, tienaan omat rahani käyn töissä, vähän ylipainoa mitä sitten, kuvat on ok, myös koko vartalokuva, ei tule osumia ei millää
Vierailija kirjoitti:
Olen tavallista pitempi mies, asiat on ihan ok, tienaan omat rahani käyn töissä, vähän ylipainoa mitä sitten, kuvat on ok, myös koko vartalokuva, ei tule osumia ei millää
Sitä ihmettelen sitten miksei naisille kelpaa?
Vuosia sitte ku meni tinderii tuli osumia paljo enempi ja naisiaki jopa ehkä kiinnostu tai kiinnosti kyllä ku pääsi tapaamaan.
Naiset on todella hiton todella nirsoja.
Jaha kukaan ei kirjota mitää, no en jaksa yksin keskustella.
Ihan ensimmäisenä neuvona: kannattaa opetella kirjoittamaan.
Meen kourimaa väkisin naisten pyllyjä.
Vierailija kirjoitti:
Ihan ensimmäisenä neuvona: kannattaa opetella kirjoittamaan.
No se ei ole vahvuus koska on diagnooseja
Naiset on tosissaan, mutta sinä olet jäänyt varasijalle jonon hännille. Ei sellaista viitsi tavata.
Joo ei tästä tuu mitää. naiset on liian nirsoja, olen yrittänyt myös tukevia naisia, saan pakit lähis kaikilta.
Mulle kyl tais riittää, naisiiin menee vain hermot ja on harmia.