99% Epsteinin posteissa esiintyneistä nimistä on demokraatteja
Bill Clinton kävi saarella vaimonsa kanssa ja kummatkin ovat syyllistyneet lastenraiskauksiin, nainen myös lasten kidutuksiin.
Kongressin edustaja varoittaa, että nyt julkaistut tiedostot ovat vain alkua ja loppu aineisto tulee shokeeraamaan ihmisiä.
https://joehoft.com/congressman-burchett-says-that-satanic-reports-epst…
Kommentit (7)
Trumpin nimi mainitaan tuhansia ja tuhansia kertoja. Trumpia kohtaan on asiakirjoissa suoria syytöksiä, jotka on leimattu vaalipropagandaksi. Uhreja ei ole suostuttu kuulemaan tutkinnassa lainkaan, dokumentit on redaktoitu miten sattuu, miljoonia dokumentteja on yhä kateissa.
Kysyttäessä asiasta keskeiset henkilöt suhtautuvat puhtaalla ylenkatseella. Lutnick nauraa. Trump mm valittaa, että toimittajn pitäisi kysymysten sijaan hymyillä enemmän. HYMYILLÄ KUN KYSEESSÄ ON KARMEAT RIKOKSET IHMISYYTTÄ KOHTAAN. Bondi kiersi kuulustelussa kysymyksiä alkamalla puhua pörssikursseista. Ihan kuin olisi ihan ok, että lastenra i s kaajat pyörii vapaina ja valtakunnan johdossa, kun vaan pörssi toimii. Nämä on aivan persoonallisuushöiriöisten reaktioita.
Ei se, että joukossa on demokraatteja poista muiden syyllisyyttä.
Silti ne demoktaatit haluavat että kaikki nuo tiedot julkaistaan...
On kyllä jännä, että ainoa koko vyyhdissä "tuomittu" om eurooppalainen prinssi Andrew. Jenkeissä kaikki vaan hyssyttelee. Viittaa vahvasti siihen, että:
- Mukana oli oikeasti "kaikki" (epätodennäköistä)
- Kiristysmateriaalia löytyy ulkomailta monesta merkittävästä henkilöstä:
a) todennäköisimmin Israelista (tämän paljastuminen huomattavasti pahempi kuin b)
b) mahdollisesti Venäjältä
Vain typeryytesi voi kilpailla tyhmyytesi kanssa, ap.
Rikkaita valkoisia miehiä joka tapauksessa.
Niin, Epstein oli Venäjän mies ja halusivat targettaa juuri demokraatteja. Maga on jo Putinin taskussa.
Asia on selvä, helppoa jos yrität ajatella
Demokraatit tonki näitä Epsteinin filuja neljä vuotta Bidenin kaudella ja ei löytäneet mitään raskauttavaa Trumpista. Olivat ystäviä, mutta se loppui ennen pedo-saarta. Olisihan ne uhrit aikaa sitten tulleet julki itsekin, jos Trump olisi niissä ollut mukana.
Mutta Trumpin mustamaalaminen ei kuuntele järkeä vaan on pelkästään tunnepohjaista. "Näin asiat koetaan".