IS Mervi Kallio
https://www.is.fi/viihde/art-2000011654579.html
Tästä mimmistä joka viikko joku juttu IL tai IS lehdessä viikonloppuna? Hakeeko vaan julkisuutta vai mikä homma. Kertokaa oma mielipide.
Kommentit (10)
Tynkky nainen yrittää päästä aina vaan lehtien palstalle.
Kaikissa jutuissa onnistuu olemaan itseään hyvin täynnä. Erikoinen, vähän inhottavan oloinen yksilö.
Oli kauniimpi silloin kun ei ollut yhtä äärimmilleen laihdutettu. Ja tiedän mistä puhun koska syömishäiriöinen olen. Nykyään vähän liikaa itseään täynnä.
Taitaa hakemalla hakea julkisuutta. Oliko tämä joka julkaisi itsestään lähes alastoman kuvan jokunen vuosi sitten, oli puutarhassa tms mutta selkä kameraan päin.
Vierailija kirjoitti:
No tuota...hän on kyllä ihan kestojulkkis hakemattakin, pösilö.
Toimittaja on mutta kova tarve tuoda itseään esille.
Todellinen tunnelman latistaja, saa vaihtamaan kanavaa
Yäk🤮🤮🤮vaihtaisin heti kanavaa, jos olis tv.
Olen käynyt samalla kuntosalilla missä Mervi käy niin todella hyvärunkoinen mimmi ja pitkä 175cm. Miehekäs yläkroppa kun treenaa salilla et hartiat leveät ja hauis todella iso naiseksi josta hän on saanut kyllä puhetta. Mitä tulee takapuoleen niin vähän kyllä roikkuva ettei mikään kiinteä/pyöreä vaikka köy salilla. Pitäisi treenata enemmän peppua. Parit kerrat nähnyt hänet Kirsi Alm-Siiran kanssa treenillä niin kauhea nauru aina päällä.
No tuota...hän on kyllä ihan kestojulkkis hakemattakin, pösilö.