Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Noista pierujutuista tuli mieleen

Vierailija
06.02.2026 |

Kerran kaupassa pääsi sellainen tosi pahanhajuinen ninjapieru. Äkkiä menin toiselle puolen hyllyä.

Kun paikalle saapui toinen asiakas, menin hakemaan sieltä sitä ostostani. Suurieleisesti nuuhkin ja heitin paheksuvan katseen.

Reppana meni ihan punaiseksi, vaikka oli täysin syytön.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
06.02.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sä oot ilkeä 👹

Vierailija
2/3 |
06.02.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Peli jatkui. Edellisen kerran kun hän hymyili viekkaasi ja pieraisi edessäni hämmästyin autenttista paskan vivahdetta tuoksussa. Alistuin.

 

Kakara yrittää. Sinä et ole aloittaja. Olet pelkkä looseripelle.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
06.02.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Sä oot ilkeä 👹

 

No jaa. Minulla on silmälappu. Kerran samassa kaupassa pikkupoika osoitti minua sormella ja huusi merirosvo.

Äitinsä lähti äkkiä työntämään kärryjä pois. Tietenkin lähdin seuraamaan. Oli muka aina asiaa samoille hyllyille. Kassajonossakin olimme perätysten.

Ostin pikkupojalle merirosvo tikkarin ja sanoin antaessani RÄYH. Äiskä oli helpottunut, kun olenkin ihan huumorimiehiä.

Saattaa nimittäin 188cm/95Kg entinen voimanostaja kaljulla, parralla ja silmälapulla olla aika peloittava näky.

 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kaksi kuusi