Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ja edelleen: Sinkkujen Carrie on pahin keski-ikäinen pissis ever!!!

Vierailija
10.10.2011 |

Itselläni on vähän tuollainen kaveri, ja todellakin vie kaiken energian niin ystäviltään, sukulaisiltaan kuin perheeltäänkin.

"MINÄ,MINÄ,MINÄ, muistatteko miltä näytin nelivuotiaana? Muistatko mitä sanoin toissavuonna? Muistatko miten ihana tukka mulla silloin oli?

YÄK!!!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
10.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eka, tietty kannattaa ottaa joku sarja noin tosissaan!



Toka, Carrie jos kuka kyllä on hahmona epäitsekäs :)

Vierailija
2/4 |
10.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Se Carrie on maailman huonoin näyttelijä! Vääntelee naamaansa ja on muutenkin rasittava. Se kolumnihomma on tosi naurettava. En todellakaan ymmärrä miksi sarja on niin suosittu! Yli-ikäiset teinit nussivat ristiin ja ovat olevinaan niin syvällisiä vertaillessaan hoitojansa. Yök!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
10.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sarja tuntuu nyt jo todella vanhentuneeltakin.

Vierailija
4/4 |
10.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Yli-ikäiset teinit nussivat ristiin ja ovat olevinaan niin syvällisiä vertaillessaan hoitojansa. Yök!

Mä kyllä tykkään katsoa, täydellistä aivojen narikkaan heittämistä ja pakoa todellisuudesta. Kauhistuttaa kyllä jos joku pitää sarjan hahmoja jonain esikuvinaan. Täysin keskenkasvuisia 40-50-vuotiaita kotkoja. Mutta hupiahan se niiden seuraaminen tosiaan on, kunhan ottaa lunkisti.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kaksi seitsemän