Lue keskustelun säännöt.
Sosionomi opinnot Tamk
26.11.2025 |
Hei
Tein tämmöisen uuden keskustelun.
Onkohan täällä linjoilla ketään joka olisi tulossa Tamk Sosionomiksi opiskelemaan rajattuun pohjakoulutukseen?
Itse asustelen Keski- Suomessa ja tavoitteena olisi löytää täältä läheltä ihmisiä jotta voimme vaihtaa ajatuksia jo etukäteen. Etenkin ajatuksia siitä miten kulkea niinä lähipäivinä Tampereelle.
Kommentit (2)
En löytänyt sua ig:stä. Oletan että oot sama kenen kanssa keskusteltiin aiemmin😄 teen nyt semmoisen jutun, että käyn kirjoittamassa tamk_uas kuvaan peukun. Löydät mut sillein. Poistan kommentin heti ku oot löytänyt mut!
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
En tiedä miksi avasin tämän, mutta meillä Jyväskylän yliopistolla oli joku joka kulki Tampereelta. Tuli junalla ja oli joku alivuokrattu huone aina missä vietti aikaansa. Sitten junalla kotio.