Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Naiseni oli vieraissa!!

Vierailija
06.09.2011 |

Vaimoni tuli juuri "tyttöjen illasta" Oli todella humalassa ja sammui olohuoneen sohvalle. Nosti jalkansa sohvan selkänojalle ja näin ettei hänellä ole pikkuhousuja! Haisi myös joltain miesten hajuvedeltä. Vittu että ärsyttää. Olen kyllä epäillyt jo pitkään. Mitenkähän pitäisi huomenna ottaa asia esille?

Mies 40.V

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
06.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

No mutta oot varmaan itekin pettänyt. Mies kun olet.

Vierailija
2/5 |
06.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tunnusta, tykkäisit kumminkin ;)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
06.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vaimosi teki ehdottoman väärin ja teillä on nyt vakavan keskustelun paikka. Pidä huolta itsestäsi ja älä anna vaimon aliarvioida sinua miehenä ja kumppanina. Mitä olette sopineet seksistä kolmansien osapuolten kanssa? Missä teillä menee rajat?

Vierailija
4/5 |
06.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Rajat on sovittu niin ettei seksiä harrasteta muiden kanssa. oon ihan paskana. Onneks nukkuu sohvalla. En kyllä samassa sängys haluis nyt olla.

On ollut muutenkin tosi poissaoleva muutaman viikon, ja piti ihan koti-iltaa kavereiden kanssa viettää. Ei vastannut puheluihuin, kun yritin soittaa. Perkele!

Mitenköhän aloittais keskustelun huomenna?

ap

Vierailija
5/5 |
06.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen pahoillani puolestasi. Mahtaa tuntua hirveältä.



Miten tuollaisesta voi keskustelun aloittaa? Kai sitä vain sanoisi, että mitä me nyt tehdään kun sä olet mennyt pettämään?







Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi kuusi